• تاریخ : ۲۱ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

سعید کنعانی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در مراغه، با اشاره به اجرای طرح همای رحمت هلال احمر همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی، اظهارداشت: سفره مهربانی مراغه با ۶ هزار نفر رکورد طرح همای رحمت در کشور راشکست.

وی با اشاره به برگزاری طرح همای رحمت در شهرستان های آذربایجان شرقی، گفتهمزمان با سراسر کشور “طرح همای رحمت” سفره مهربانی در شهرستان‌های استان نیز با مشارکت و همکاری هلال احمر و دیگر نهادهای دولتی و مردمی اجرامی‌شود.

مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان شرقی با اشاره به رقابت شهرستان‌های استان در اجرای این طرح، گفت: شهرستان اهر تا سال گذشته و طی سال جاری با پخش ۱۶۰۰ بسته غذایی در شب‌های قدر رکوردار استان آذربایجان شرقی بود که امروز خوشبختانه شهرستان مراغه با توزیع ۶ هزار بسته غذایی در بین مردم این شهرستان با عنوان “سفره مهربانی ” رکورد کشوری را در این زمینه کسب کرد.

وی ادامه داد: طرح “سفره مهربانی” یکی از مهم‌ترینطرح‌هایی بود که در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور اجرایی می‌شد و در استان آذربایجان شرقی نیزپیش‌بینیمی‌شود۱۰ هزار بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

کنعانی، ادامه داد: طرح سفره مهربانی با مشارکت جمعیت هلال احمر، فرمانداری،هیئت امنای مساجد، مردم خیر و نیروی انتظامی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: هم چنین در شهرستان مراغه بیش از ۲ هزار بسته غذایی هریک به ارزش یک‌ میلیون ریال در بین نیازمندان در روزهای آینده توزیع خواهد شد.

کنعانی، اظهارکرد: طی سال گذشته جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ۵ هزاربسته غذایی را در بین نیازمندان توزیع کرده بود که امسال این تعداد به ۱۰ هزار بسته غذایی و جیره خشک افزایش یافته هست.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: هلال‌احمر پلی هست بین همه توانمندان جهت رفع نیاز نیازمندان و در این راستا طرح‌های مختلفی همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز اجرا خواهد شد.

به گفته پردیس نیوز، شامگاه روز گذشته شهرستان مراغه با برگزاری سفره مهربانی ۶ هزار نفری رکورد کشوری را در طرح همای رحمت ثبت کرد.

انتهای پیام/ت

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما