• تاریخ : ۱۹ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از مراغه، علی جلیلی عصر امروز در جلسه هم اندیشی روسای هیئت‌های ورزشی که در سالن اجتماعات اداره ورزش جوانان برگزار شد، از تخصیص۵میلیارد ریالی اعتبار دولتی جهت تکمیل پروژه ۲۰ ساله استادیوم مراغه خبر داد و گفت: تکمیل استادیوم پنج هزار نفری مراغه با توجه به عمر بالای خود ضروری هست با تخصیص اعتبارات لازم هرچه سریع‌تر تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی در ادامه به‌ضرورت تکمیل این پروژه در این شهرستان اشاره کرد و افزود: طرح استادیوم پنج‌هزارنفری مراغه از ۲۰ سال گذشته آغازشده بود و به دلیل عدم تخصیص اعتبارات نیمه تمام بود با پیگیری‌های انجام شده با تخصیص اعتبارات لازم این پروژه به‌زودی تکمیل و با حضور مسئولان کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در ادامه ابراز کرد:طی سال جاری ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه نیمه تمام مراغه از سوی دولت بودجه تخصیص یافت و روند تکمیل آن به سرعت ادامه می‌یابد.

جلیلی با اشاره به وجود پیشرفت در پروژه ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان ،تصریح کرد:استادیوم شهید باستانی درحال حاضر ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با بهره برداری از این طرح فضای ورزشی در این شهرستان افزایش می‌یابد.

وی در ادامه تصریح کرد:هم اکنون فضای ورزشی در این شهرستان ۳۵ صدم درصد برای هر نفر بوده که با افتتاح این ورزشگاه سرانه ورزشی در این شهرستان به ۴۸ صدم افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تکمیل سریع ورزشگاه مراغه ،اظهارکرد:باوجود پیشرفت ۹۳ درصدی تلاش می‌شود بزودی عملیات تکمیل آن پایان یافته و امیدواریم همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی ماه آینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی در پایان از مسئولان ادارات خواست با ارائه برنامه‌های عملی به سازمان‌های مرکزی خود برای جذب اعتبارات ملی و استانی تلاش کنند.

انتهای پیام/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما