• تاریخ : ۲۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از اصفهان، با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسکونی در محله همت آباد از محله‌های بافت فرسوده اصفهان آغاز شد.

آخوندی همچنین صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه پیاده راه سازی چهارباغ عباسی اظهار داشت: بازسازی محور چهارباغ از این جهت که هم یادآور آثار تاریخی و تمدن ایران هست و هم می‌تواند با زندگی مدرن سازگار باشد یک کار بسیار ارزشمند هست.

وی افزود: به همین دلیل این اقدامات را باز آفرینی و خلق مجدد اصفهان می‌نامیم که در آن اصفهان با شرایط جدید ولی با یاد گذشته مجدد خلق می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه گفت: این اقدام تنها فقط برای مردم این محل نیست چراکه می‌تواند جاذب گردشگر از سرتاسر جهان و منبع تولید ثروت برای کل مردم اصفهان باشد.

به گفته پردیس نیوز،  وزیر راه و شهرسازی افتتاح ادامه آزاد راه غرب اصفهان،  پروژه مترو بهارستان، ایستگاه راه آهن ریز و ۱۲ کیلومتر خط اتصال به فولادمبارکه و پروژه دوخطه شدن مسیر ریلی زرین شهر به بافق را در برنامه دارد.

احداث ادامه مسیر کنارگذر غرب اصفهان به سمت آزادراه اصفهان- شیراز به‌طول ۲۸ کیلومتر، افتتاح  واحدهای مسکن مهر استان به تعداد ۲۳۳۵ واحد، ۴ باب واحد آموزشی، فرهنگی و مذهبی در شهرهای جدید و پروژه  WIM (توزین در حال حرکت) از دیگر برنامه‌های این سفر هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما