• تاریخ : ۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

سرهنگ پاسدار علی آبدونی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در ایلام اظهار داشت: طرح گشت‌های بسیج محله‌محور در شهرستان دهلران از امروز (دوشنبه) با حضور امام‌جمعه دهلران رسماً آغاز شد. 

وی گشت‌های محله‌محور بسیج را جایگزین بعضی از ایست بازرسی‌های غیر ضروری عنوان کرد و گفت: ورود به حریم خصوصی افراد در این طرح ممنوع هست و تنها به‌منظور بالابردن احساس و ضریب امنیت در سطح جامعه این طرح اجرا می‌شود. بسیجیانی که در این طرح مشارکت دارند از خود محله‌ها هستند و آشنایی خوبی نسبت به منطقه‌شان دارند. 

فرمانده سپاه دهلران گفت: مهم‌ترین هدف ما این هست که بسیج خدمت‌گذار مردم باشد و اولویت‌های چهار‌گانه ما در عرصه‌های فرهنگی، علمی، دفاعی و خدمات‌رسانی همه در این راستاست. 

وی افزود: در اجرای این طرح با دستگاه‌های دولتی هماهنگ شده‌ایم و حتماً از مردم خیر و دیگر داوطلبان شهرستان دهلران استفاده می‌کنیم تا اجرای طرح منوط به منابع و سیستم‌های مدیریتی نباشد. همچنین گروه‌های گشتی با کلانتری‌های محل و پلیس همکاری و هماهنگی مستقیمی دارند که در صورت نیاز، گشت‌های موتوری بسیج یا نیروی انتظامی را پشتیبانی خواهند کرد. 

فرمانده سپاه دهلران در ادمه به آموزش و استمرار آن و نظارت بر عملکرد تیم‌های گشت به‌منظور بررسی سلامت کار در ماموریت‌ها اشاره کرد و گفت: اجرای گشت محله‌محور بسیج برای ارتقاء امنیت، خدمات‌رسانی بهتر و اثر‌بخشی بیرونی بوده و امنیت محلات را تضمین می‌کند. 

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما