• تاریخ : ۳ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

سهراب بنام در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در یاسوج اظهار داشت: کیفیت اجرای طرح‌های عمرانی در کنار توجه به سرعت انجام پروژه‌ها از فاکتورهای مورد تاکید در تامین زیر ساخت‌های  شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان هست.

رییس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه  و بویراحمد عنوان کرد: ایجاد و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، استفاده ازتجربیات عملی در حوزه‌های مختلف شهرک سازی، بازنگری و به روز سازی مبانی طراحی شهرک‌ها و نواحی صنعتی و اجرای نکات کلیدی در تامین زیرساخت‌های صنعتی، بهداشتی، زیست محیطی و ایمنی وسرعت بخشیدن به پروژه‌ها توام با کیفیت مطلوب در دستور کار  هست.

بنام با بیان اینکه در نیمه دوم امسال طرح‌های مختلف عمرانی پیش بینی شده که امیدوارم با اختصاص اعتبارات محقق شود، افزود: این طرح‌ها در راستای توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اجراء می‌شود.

وی ابراز کرد: این طرح‌ها در بخش‌های خدمات زیربنایی شامل، آب، برق، گاز ، مخابرات و همچنین توسعه زیرساخت‌ها شامل زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری، ساخت ابنیه و ساختمان، تصفیه خانه فاضلاب، مخزن آب و پیاده روسازی انجام شده هست.

بنام با تاکید بر لحاظ کردن کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی در کنار توجه به سرعت در انجام  پروژه ها گفت: پروژه‌های عمرانی از مرحله ابتدا تا پایان توسط گروه مشاوران، ناظران عالی و مقیم  در مراحل مختلف بررسی و به طور کامل نظارت می‌شود.

وی   با بیان اینکه هم اکنون ۱۰ طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان  در حال اجرا هست، تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی باید طرح‌های عمرانی اولویت بندی شده  تا  در بازه زمانی مشخص پروژه‌های بیشتری برای خدمات رسانی بیشتر به واحدهای صنعتی  به بهره برداری برسد.

بنام  با تاکید بر تسریع در تکمیل زیر ساخت‌های زیر بنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افزود: ارائه خدمات زیر بنایی مناسب به واحدهای صنعتی باید بیش از گذشته توجه شود.

 وی همچنین از پیش بینی اجرای ۱۵ طرح عمرانی و زیر ساختی جدید  در شهرک‌های صنعتی استان برای امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۴ طرح در بخش گاز، ۴طرح در بخش آب و ۷ طرح نیز در بخش‌های زیرسازی، آسفالت، ابنیه و تاسیسات  درنظر گرفته شده که امیدواریم با تخصیص اعتبار  اجرایی شود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما