• تاریخ : ۲۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

محمدمهدی تندگویان در سفر خود به اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه به تشکل‌های جوانان هست که در این زمینه امسال تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد به این تشکل‌ها در کشور ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بودجه لازم برای ارائه تسهیلات به تشکلهای جوانان در کشور تامین شده هست افزود: تشکل‌های جوانان در صورت ارائه طرح خود و تاییدیه این طرح می‌توانند از تسهیلات کم‌بهره برای ایجاد اشتغال بهره‌مند شوند.

معاون وزیر ورزش و جوانان یکی از راهکارهای تحقق اشتغال در بین جوانان را استفاده از تشکل‌های جوانان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه ایجاد تشکل‌های جوانان در کشور موفقیت‌های زیادی را به همراه داشته و می‌توانیم با برنامه‌ریزی مناسب تحول عظیمی در اشتغال جوانان با استفاده از ظرفیت تشکلهای این قشر ایجاد کنیم.

تندگویان تصریح کرد: ساماندهی امور حوزه جوانان یکی دیگر از اولویت‌هاست که در این حوزه سفرهای استانی مبنای کار قرار گرفته  تا از نزدیک بتوانیم از ظرفیت تشکلها بازدید و جلسات ساماندهی جوانان در استانها را تشکیل دهیم.

وی بیان کرد: امسال از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات خوبی را در اختیار تشکلهای جوانان قرار می‌دهیم تا بتوانند با استفاده از این تسهیلات گام بزرگی در پویایی اشتغال و اقتصاد بردارند.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش از ایجاد شبکه‌های تخصصی و کارآفرینی تشکلهای جوانان در استانهای کشور خبر داد و اظهار کرد: جوانان اردبیلی نیز شبکه‌های تخصصی گردشگری را تشکیل داده‌اند که خوشبختانه در حوزه ساماندهی جوانان در استان اردبیل و فعالیت تشکلها اقدامات اساسی انجام شده هست.

انتهای پیام/ ع

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما