• تاریخ : ۲۱ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

رکنا: همزمان با فرار عروس ۴۰ روزه بعد از به قتل رسیدن شوهرش، او به عنوان تنها مظنون در این جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

روزهای پایانی خرداد امسال، مردی سالخورده با پلیس Police شهریار تماس گرفت و از زخمی شدن پسرش درخانه ویلایی شان در یکی از محله های شهریار خبر داد. ماموران کلانتری با حضور در آنجا مشاهده کردند مردی ۲۵ ساله بشدت زخمی شده و غرق در خون در یکی از اتاق های خانه افتاده و همسر وی نیز در حالی که زخمی شده، در ورودی ساختمان افتاده هست. دقایقی از حضور ماموران نگذشته بود که امدادگران اورژانس سر رسیدند و زوج زخمی را به بیمارستان منتقل کردند.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات در ارتباط با این حادثه Incident آغاز شد. این در حالی بود که روز بعد ماموران از طریق مرد سالخورده متوجه شدند پسر ۲۵ ساله اش به دلیل شدت خونریزی در بیمارستان تسلیم مرگ شده هست.
با گفته مرگ او به پلیس جنایی اداره آگاهی ویژه غرب استان تهران، کارآگاهان وارد عمل شده و برای ادامه تحقیقات در بیمارستان حاضر شدند.
پدر مقتول به افسر تحقیق گفت: پسرم ۴۰ روز از زندگی متاهلی اش می گذرد. او چند سال بود که در شهریار کار می کرد و این اواخر نیز در باغی میوه چینی می کرد. من در یکی از اتاق های خانه ویلایی زندگی می کردم. او و همسر ۱۸ ساله اش در اتاق دیگری ساکن بودند. هنگام ظهر عروسم از من خواست، برای خرید که بیرون می روم برای او نیز نان و آرد بخرم. او گفت پسرم صبح زود برای میوه چینی رفته و امروز شاید کمی زودتر بازگردد.
وی افزود: ساعاتی بعد که بازگشتم، هر چه در زدم عروسم در را باز نکرد و فقط از من خواست چون شوهرش خوابیده فریاد نزنم و نان و آرد را پشت در بگذارم. سه ساعت بعد مقابل در اتاق آنها رفتم که دیدم نان و آرد همچنان پشت در هست. صدای ناله هایی نیز از اتاق شنیده می شد. چند بار به در زدم که عروسم در را باز نکرد. بعد نگران آن دو شدم. قفل در را شکستم و در باز شد. زمانی که وارد اتاق شدم، دیدم پسرم غرق در خون کناری افتاده هست. سر، صورت و بدنش زخمی بود. همان موقع عروسم فرار Escape کرد. به دنبالش رفتم که دیدم او مقابل در ورودی ساختمان افتاده هست. کمی زخمی شده و روی لباس هایش لکه های خون بود و حرفی نمی زد.
پدر مقتول گفت: به پلیس و اورژانس زنگ زدم. آنها که آمدند پسرم و عروسم را به بیمارستان منتقل کردند. نمی دانم چه کسی باعث قتل Murder پسرم و زخمی کردن عروسم شده هست.
کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران، با جمع بندی این اطلاعات برای بررسی ماجرا به خانه مقتول اعزام شدند. آنها در بازرسی از اتاق با رد خون روبه رو شدند. همچنین تکه آجری نیز در کنار محل خواب مقتول کشف شد که آثار لکه های خون روی آن دیده می شد.
بررسی ها نشان می داد ابتدا ضربه هایی با آجر به سر و صورت تازه داماد وارد شده و بعد ضربه های چاقو به بدن وی اصابت کرده هست.
در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران متوجه شدند زن مقتول حالش بهتر شده و توسط خواهرش از بیمارستان مرخص شده و به خانه آنها رفته هست. پس ماموران با اطلاع از این موضوع از آنها خواستند عروس جوان را برای تحقیقات به اداره پلیس جنایی بیاورند، اما روز بعد خواهرزن مقتول به تنهایی در اداره آگاهی حاضر شد و به افسر تحقیق گفت: زمانی که خواهرم حالش بهتر شد او را از بیمارستان مرخص کرده و به خانه مان بردیم. فقط گریه می کرد و با کسی حرفی نمی زد. امروز صبح زمانی که سراغش رفتم تا او را برای پیگیری پرونده شوهرش به پلیس آگاهی بیاورم، متوجه شدم او مقداری پول از خانه برداشته و با باز کردن پنجره اتاق به حیاط پریده و فرار کرده هست. تلفن همراهش نیز خاموش هست.
با فرار زن جوان این فرضیه پلیسی که عروس ۴۰ روزه در قتل شوهرش نقش دارد، قوت گرفت. پلیس جست وجوی گسترده ای را برای یافتن این نوعروس آغاز کرده تا با دستگیری و تحقیقات از او، راز قتل تازه داماد فاش شود.
در ادامه جست وجوهای پلیسی معلوم شد، تازه عروس به طور غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از کشور خارج شده هست. جست وجو ادامه داشت تا این که پس از سه ماه، دو روز پیش ماموران باخبر شدند، او برای ملاقات با یکی از اقوامش به شهریار بازگشته هست. کارآگاهان اداره جنایی با حضور در خانه مورد نظر، زن جوان را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و مدعی شد با همدستی برادر مقتول دست به جنایت Crime زده هست.
نوعروس به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم سنتی ازدواج کردیم. اخلاق و رفتارمان همخوانی نداشت و اختلاف سلیقه مان زیاد بود. در طول چهل روز زندگی مشترک مدام با هم اختلاف و دعوا داشتیم. خواستم ازاو طلاق بگیرم که موفق نشدم. مدام کتکم می زد. در جریان دعوایمان برادر ۲۰ ساله اش از من حمایت و به رفتار برادرش اعتراض می کرد. کم کم بابت حمایت هایش به او علاقه مند شدم. در روزهای آخر، بدرفتاری شوهرم بیشتر شد و زیاد کتکم می زد و حتی در خانه حبسم می کرد. برای رهایی از این وضع، تصمیم به قتل وی گرفتم. آن روز با هم دعوا کردیم. من پدرشوهرم را به بهانه خرید آرد به نانوایی فرستادم. همین که او رفت، به اتاقمان بازگشتم. شوهرم خوابیده بود. با برداشتن تکه آجری از روی دیوار خانه، ضربه هایی به سر و گردنش زدم.
وی افزود: برادر شوهرم با شنیدن سر و صدا وارد اتاقمان شد. او با دیدن من و برادر زخمی اش، آجر را از من گرفت و با چاقو به او ضربه زد. او فرار کرد و من ماندم. از ترس دستگیری، من هم بعد از مرخص شدن از بیمارستان و رفتن به خانه خواهرم فرار کردم. برادر شوهرم از طریق قاچاقچیان انسان مرا به افغانستان فرستاد تا شرایط بهتر شود.
با اعتراف وی، برادر شوهرش نیز بازداشت و منکر همدستی با متهم شد. با توجه به انکار مرد جوان، نوعروس دوباره بازجویی شد و این بار اعتراف کرد برادرشوهرش بی گناه هست و همدستی نداشته و برای فرار از مجازات، نام او را در تحقیقات پلیسی برده هست.
پس برادر مقتول آزاد و عروس خانواده به اتهام شوهرکشی روانه زندان Prison شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:
شوخی احمقانه ای که منجر به قتل شد + فیلم و عکس
فوری / زن جوان شوهرش را با کمک دوست پسرش کشت و به چاهی در مشهد انداخت
بازیگر معروف راننده تاکسی اینترنتی شد! / گفتگوی او با مسافر فرودگاه را ببینید + فیلم
این زن در عروسی شوهرش که پنهانی با یک دختر ارتباط داشت، عکس سلفی هم گرفت+عکس
راز تلخ عروس فراری!
مزاحمت پیرمرد شوم برای سرویس دانش آموزان دختر + فیلم
قاتل تبهکاری که به خاطر ترس از زنش دروغ ناموسی گفت
ماجرای مرگ تازه عروس در شب چهاردهم زندگی با داماد تهرانی
آخرین فیلم از جوان مهابادی قبل از قتل وحشتناک / ناگفته های دوستان قاتل و صادق برمکی + عکس
شوهرم مقابل چشمانم مهسا دختر ۱۲ ساله ام را به اتاق می برد و به او تجاوز می کرد
آنجلینا جولی طعمه ای برای دستگیری تبهکار آفریقایی / رازی که علنی شد! +عکس
فیلم لحظه دعوای شدید دختر ان جوان در سرویس بهداشتی+ عکس +۱۴
سگ ولگرد دست جسد سر بریده زن مو طلایی را به دندان داشت! / پلس مشهد از مردم کمک خواست
سلفی پسر دانشجو تبریزی با جسد ! + عکس
با زنم قهر بودم که در خیابان با مهناز دوست شدم / در خانه مجردی اش با او راتباط شوم داشتم که!!!
مرد خشمگین زن همسایه را به آتش کشید + جزئیات
آدم کشی جوان دهه هفتادی به خاطر یک دختر + گفتگو و عکس
پلیس جانباز پس از مرگ هم درس ایثار داد
اشک های سرنوشت ساز یک دختر
پدرم که مرد، مادرم پس از ۱۵ سال آمد ولی زندگی کثیفی دارد! / ناگفته های دختر ۱۶ ساله
دخترتبریزی در مدرسه مُرد و در اتفاق جالبی زنده شد!
راز سیاه باردار شدن دختر ۱۲ ساله / پدر کودک پس از ۸ سال پیدا شد! + عکس
اقدام هولناک چند جوان شرور با دختر جوان در خیابان + فیلم
نقشه کثیف روزبه برای خانم مدیر در پارک دانشجو + عکس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما