• تاریخ : ۲۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

مردی که دخترش را خفه کرده و به قتل رسانده هست، در حالی در بازداشت به سر می برد که تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

روزنامه شرق: مردی که دخترش را خفه کرده و به قتل رسانده هست، در حالی در بازداشت به سر می برد که تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.
کارآگاهان جنایی استان فارس چندی قبل مطلع شدند دختری جوان در خانه اش کشته شده هست. آنها وقتی به محل حادثه رفتند، دریافتند این دختر ١٨ساله به نام مریم با استفاده از طناب خفه شده هست.
تمامی شواهد موجود در صحنه جرم حکایت از آن داشت که جنایت نه به دست افراد غریبه، بلکه از سوی یکی از اعضای خانواده این دختر به وقوع پیوسته هست. به همین سبب تحقیقات خود را از مظنونان آغاز و در نهایت پدر مقتول را به عنوان متهم اصلی پرونده بازداشت کردند.
این مرد وقتی به پلیس آگاهی منتقل شد تحت بازجویی قرار گرفت و به کشتن دخترش اعتراف کرد. او گفت این کار را عمدی و با نقشه انجام داده هست.
متهم درباره انگیزه اش از این جنایت گفت: «مدت ها بود با دخترم اختلاف داشتم. او درسش را تمام کرده و دیپلم گرفته بود و بیشتر اوقات روز را در خانه بود اما رفتارهایش من را عصبی می کرد. مریم به شدت تندخو بود و هرچه به او می گفتم جواب های نامناسب به من می داد طوری که از رفتارهایش خسته شده بودم.
چند بار به دخترم تذکر دادم و به او گفتم بهتر هست رفتارش را اصلاح کند اما فایده ای نداشت تا اینکه روز حادثه دوباره مشاجره کردیم. من که از شدت خشم کنترل خودم را از دست داده بودم تصمیم گرفتم مریم را به قتل برسانم برای همین تکه ای طناب پیدا کردم،آن را دور گردن دخترم انداختم و آن قدر فشار دادم که او جان باخت. بعد از آن هم به پلیس تلفن زدم و از قتل دخترم خبر دادم».
بنا بر این گفته، متهم درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و پرونده اتهامی او بعد از تکمیل تحقیقات …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما