• تاریخ : ۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوزاجتماعی

رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر اعزام‌های استانی به عتبات عالیات اظهار کرد: حتما باید بازار رقابت در بین استان‌ها به‌وجود آید و همچنین با توجه به سلیقه مردم خدمات ارائه کنیم.

به گفته خبری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ حمید محمدی در نشست کارگزاران و مدیران حج استان فارس به تشریح برنامه‌های سازمان حج و زیارت در حوزه عتبات عالیات و حج تمتع ۹۷ پرداخت و گفت: اینکه اولین جلسه دیدار با مدیران حج ۹۷ از شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام شروع کردیم به فال نیک می گیریم و باعث افتخار محسوب خواهد شد.

وی به موضوع عتبات عالیات اشاره کرد و افزود: در بحث اعزام عتبات استانی بسیار جدی هستیم؛ با توجه به شرایط فعلی که رقابت جدی در ارایه خدمات مناسب به زائرین حرف نخست را می‌زند، استان‌ها با رعایت اصول کلی ابلاغی، در جذب و اعزام زائر منطبق با شرایط استان خود آزادی عمل دارند.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه تصریح کرد : سازمان حج و زیارت دو وظیفه دارد که یکی صیانت از حقوق زائر و حمایت از حقوق دفاتر و شرکت‌های خدمات زیارتی هست.

محمدی تاکید کرد: حتماً ‌باید بازار رقابت در بین استان‌ها به‌وجود آید و همچنین باید با توجه به سلیقه مردم خدمات ارائه کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت به موضوع حج تمتع ۹۷ اشاره کرد و گفت : تنها حلقه وصل بین سازمان و زائر ، مدیر کاروان و نیز در حوزه فرهنگی روحانی کاروان هست که باید برنامه‌های سازمان را به درستی مطرح و اجرا کنند و باید در خصوص اطلاع رسانی و توجیه زائرین فعالیت و تلاش بسزایی انجام دهند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما