• تاریخ : ۱۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

همایش تجلیل از مربیان و مدیران حوزه ای به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه میرجاوه برگزار شد.

به گفته پایگاه خبری لادیز ؛همایش تجلیل از مربیان و مدیران حوزه ای به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی سپاه و هفته معلم با حضور مسئولین در سپاه میرجاوه برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میرجاوه در این همایش اظهار کرد: امروز دشمن جامعه جوان ما را هدف قرار داده هست و در جنگ نابرابر فرهنگی و اقتصادی هستیم، فضای مجازی در تمام سطوح جامعه بر ذهن و فرهنگ مردم حاکم شده و جامعه را دچار آسیب های فرهنگی کرده هست.
سرهنگ پاسدار علیرضا زوری افزود: فرزندان ما در معرض آسیب های فضای مجازی قرار دارند و طبق فرمایشات رهبری آنچه از یک معلم راستین برمی آید پرورش و تربیت انسان هایی واقعی و نسلی با ایمان هست.
وی خاطرنشان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی خودباوری هست و با این روحیه خودباوری توانستیم در مقابل ابرقدرت های جهان ایستادگی کنیم و این روحیه را باید ارج نهاد و به نسل جدید منتقل کرد، پرورش جوانانی راستگو، شجاع، باحیا ، با ایمان و اهل تفکر و انقلابی و با نشاط می تواند باعث شادابی و پویایی جامعه باشد، وجود نسلی پویا در کنار مسئولانی پویا می تواند جامعه راه رشد و تعالی برساند.
محمدعلی میری مدیر آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه نیز در این مراسم بیان کرد: سپاه و بسیج توانست جنگ ۸ساله تحمیلی را با نیروی ایمان و اعتقاد به خدا به پیروزی برساند، این اعتقاد و ایمان کماکان عامل اصلی قدرت ما در برابر ابرقدرت های جهان شده هست.
فرماندار میرجاوه در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم و عقیدتی و سیاسی، اظهار کرد: ماه شعبان فرصتی مناسب برای تزکیه نفس و ورود به ماه مبارک رمضان هست، شهید مطهری در شرایطی که فضای کشور به دلیل ظلم و ستم استبداد پهلوی به تفکر جامعه به سوی کمونیسم و سوسیالیسم پیش می رفت با بینشی فلسفی پاسخگوی تفکرات مختلف بود و در مقابل تفکرات کمونیستی ایستاد.
محمد میهنی افزود: اندیشه شهید مطهری برگرفته از اندیشه ناب امام خمینی(ره) و تفکر اسلامی بود که این عالم بزرگوار به دست افرادی کوردل و بی بصیرت به شهادت رسید، اگر مرزهای عقیده جدا از مرزهای سیاسی باشد اندیشمندانی چون شهید مطهری به دست افرادی متحجر به شهادت می رسند.
وی اذعان کرد: امروز داعش به اسم اسلام دست به جنایات مختلف زده و مسلمانان را به خاک و خون می کشد اما چشمان خود را بر جنایات اسراییل علیه مسلمانان در فلسطین اشغالی بسته هست چرا این افراد دچار انحطاط فکری شده اند و تفکرات آنها برگرفته از سیاست های غربی هست و اصل سیاست آنها مخالفت با دین اسلام هست چراکه تمام جنگافروزی های آنان در کشورهای اسلامی همچون سوریه، عراق و یمن هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما