• تاریخ : ۶ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

دریافت خبر : پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶

انهدام باند سوداگران افیونی در عملیات پلیس البرز و تهران

به گفته سرویس حوادث جام نیـوز ، سرهنگ علی عسگری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اعلام این خبر گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان درپی رصد فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر اطلاع یافتند که مردی به صورت گسترده اقدام به توزیع مواد مخدر هروئین می کند.
وی افزود : بررسی موضوع و شناسایی متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت ،تا اینکه پس از چندین روز تلاش شبانه روزی ، خانه این متهم در تهران شناسایی شد.
سرهنگ عسگری گفت : در نهایت پس از جمع بندی اطلاعات تکمیلی مشخص شد که متهم همراه تعدادی از بستگان و نزدیکانش اقدام به حمل و توزیع مواد مخدر می کنند.
سرهنگ علی عسگری ادامه داد :ند تیم های عملیاتی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران به مخفیگاه متهم رفته و پس از اطمینان از حضور متهمان درخانه و با رعایت جوانب احتیاطی و امنیتی فروشنده اصلی به همراه دو نفر از همدستان وی را دستگیر کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در پایان گفت : در بازرسی از خانه متهمان ، ۵۲ کیلو و ۹۳ گرم هروئین و ۷ کیلو و ۲۵۰ گرم مرفین کشف و در این رابطه یک دستگاه خودروی سمند که در حمل و جابجایی مواد مخدر از آن استفاده می شد توقیف شد.
رکنا

اخبار پیشنهادی:

انهدام باند سوداگران افیونی در عملیات پلیس البرز و تهران

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما