• تاریخ : ۲۴ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

سرهنگ محسن ناصری در گفت و‌گو با خبری پردیس نیوز در ایلام اظهار داشت: طرح همیاران پلیس تاثیر ۶۰ درصدی در کاهش تصادفات داشته هست.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: یکی از راه کارهای مهم جهت تقویت احترام به قانون و نهادینه کردن فرهنگ صحیح عبور و مرور اجرای کردن طرح همیاران پلیس با همکاری و مشارکت ادارات آموزش و پرورش و بهزستی استان هست که ۶۰ درصد در کاهش تصادفات موثر بوده هست.

ناصری حضور ۶ هزار نفر از دانش‌آموزان و نو نهالان  استان ایلام در طرح همیاران پلیس را ذکر کرد و بیان داشت: ۶ هزار دانش آموز و نو نهال ایلامی در طرح همیاران پلیس حضور و آموزش لازم را دیده‌اند.

وی به نقش آموزش در فرهنگ سازی تاکید و گفت: تهیه و توزیع بروشور، کتابچه‌های آموزشی، سی دی متناسب با سن دانش آموزان با محتوی فرهنگ ترافیک تهیه و در مدارس و مهد کودک‌ها توزیع  و بعضاً از طریق شهرک ترافیک به صورت چهره به چهره مورد آموزش قرار گرفته‌اند.

ناصری طرح همیاران پلیس را طرح موفق فرهنگی دانست و گفت: کاهش ۶۰ درصدی تصادفات که یکی از طرح‌های موفق پلیس راهور هست به خاطر تذکرات به موقع دانش آموزان به والدینشان در هنگام رانندگی بوده هست.

انتهای پیام/ت/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما