• تاریخ : ۳ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

بخشش قاتل زن باردار در آستانه محرم

به گفته جام جم ، ۲۵ اسفند ۹۰ جسد زنی باردار به نام «پونه» در خانه اش پیدا شد. او با ضربه های متعدد چاقو به قتل رسیده و قاتل متواری شده بود.
کارآگاهان با بررسی پرینت تماس های مقتول به مردی ۳۵ ساله به نام سعید رسیدند و او را بازداشت کردند. سعید در بازجویی ها به ارتباط پنهانی با پونه و قتل او اعتراف کرد و مدتی بعد در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
او در برابر درخواست قصاص اولیای دم گفت: «با پونه همسایه بودیم و می دانستم شوهر و بچه دارد. در رفت و آمدهایی که به خانه شان داشتم به هم علاقه مند شدیم و ارتباط برقرار کردیم. پس از مدتی پونه گفت از من باردار شده. در این شرایط علاقه ام به او بیشتر شد، اما به مرور با هم به اختلاف خوردیم. روز حادثه، مشاجره مان به درگیری فیزیکی منجر شد و من با ضربه های چاقو، او را کشتم و متواری شدم.»
در پایان دادگاه حکم قصاص متهم صادر شد و دیوان عالی کشور نیز با تائید این رای، پرونده متهم را به دایره اجرای احکام فرستاد. در حالی که متهم چندقدم تا طناب دار فاصله داشت سرانجام اولیای دم پذیرفتند در ازای ۱۲۰ میلیون تومان رضایت بدهند.
سعید که در آستانه ماه محرم از کابوس مرگ نجات یافت، صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد و گفت: «من از جرمی که مرتکب شد، پشیمانم و درخواست بخشش دارم. ما یک خانه کوچک داشتیم که آن را ۱۲۰ میلیون تومان فروختیم و پولش را در اختیار اولیای دم قرار دادیم. از قضات تقاضای تخفیف دارم.» حکم دادگاه بزودی صادر خواهد شد.

اخبار پیشنهادی:

بخشش قاتل زن باردار در آستانه محرم

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما