• تاریخ : ۱۴ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

مرد جوانی که به خاطر مخالفت پدر نامزدش با ازدواج آنها مرد میان سال را به قتل رساند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

روزنامه شرق: مرد جوانی که به خاطر مخالفت پدر نامزدش با ازدواج آنها مرد میان سال را به قتل رساند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. یکشنبه شب گذشته ماجرای درگیری که باعث مجروح شدن مرد میان سالی شده بود، به مرکز فوریت های پلیس ١١٠ اطلاع داده شد.
پس از آن مأموران کلانتری ١١٦ مولوی که درگیری در محدوده استحفاظی آنها اتفاق افتاده بود، در محل حاضر شدند و با پیکر غرق در خون مردی روبه رو شدند که ضربه ای به سینه اش خورده و به خاطر شدت خون ریزی روی زمین افتاده بود؛ هرچند تکنیسین های اورژانس تلاش کردند تا جان مرد مجروح را نجات دهند؛ اما در همان لحظات اولیه اعلام کردند ضربه به نقطه ای حساس در بدن او وارد شده و احتمال زنده ماندنش بسیار کم هست. این در حالی هست که مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند مرد مجروح ٤٢ساله هست و جلوی در خانه دامادش مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته هست.
همچنین تحقیق از شاهدان حاکی از آن بود که مقتول با فردی جر و بحث کوتاهی داشته هست و پس از آن صدای فریادهای او که مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته بود، شنیده شده هست؛ پس فرضیه درگیری مرد مجروح با دامادش قوت گرفت. این فرضیه در حالی بود که مرد مجروح که قادر به صحبت نبود، به طور ضمنی درگیری لفظی را تأیید کرد؛ پس برای ادامه تحقیقات، بازجویی از داماد جوان که عبدالرحمان نام دارد، در دستور کار قرار گرفت؛ اما مشخص شد او پس از درگیری از محل گریخته هست؛ پس تحقیقات از خانواده مرد مصدوم و اهالی محل به عنوان اولویت بعدی قرار گرفت و مأموران پی بردند چندی قبل عبدالرحمان که اهل افغانستان هست، به خواستگاری دختر جوانی از هم وطنان خود رفته و پس از جلب نظر او و …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما