• تاریخ : ۱۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بوشهر، علی جمادی ظهر امروز در نشست شورای قضایی استان بوشهر از اجرای طرح حضور برای پاسخگویی به مطالبات مردم در مصلای جمعه بوشهر خبرداد و اظهار داشت:پاسخگویی مستقیم به  مشکلات و مطالبات مردم استان بوشهر  به همراه مسئولان قضایی و روسای سازمانهای تابعه قبل از نماز جمعه در مصلای بوشهر برگزار شد.

وی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دستگاه قضایی استان بوشهر تمام هدف خود را مبتنی بر تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مطالبات مردم قرار داده هست .

رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع، دیدار مستقیم با مردم استان بوشهر از ویژه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی هست که  در مصلای بوشهر برقرار شد و به درخواست‌های آنها ضمن بررسی، دستورات مقتضی صادر شد.

جمادی با بیان اینکه دستگاه قضایی استان بوشهر آمادگی پاسخگویی به مطالبات مردم استان بوشهر را دارد تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته و با استفاده از رهنمودهای آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر طرح پاسخگویی مستقیم مسئولان قضایی با مردم در شهرستان‌های استان  بوشهر در مصلای نماز جمعه هر شهرستان اجرا می‌شود.

وی در خصوص رسیدگی به مطالبات مردم  بیان کرد: فرآیند کار قضایی، نحوه رسیدگی و برخورد با ارباب رجوع باید به گونه‌ایی باشد که در نهایت رضایت‌مندی ارباب رجوع را به دنبال داشته باشد .

انتهای پیام/ ت

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما