• تاریخ : ۱۱ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

مهدی اخلاقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی پردیس نیوز از بیرجند به نمایشگاه نوروزگاه مشهد اظهار داشت: در آخرین روز برگزاری از نمایشگاه خراسان جنوبی در نوروزگاه ایران تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان همیاری شهرداری‌های استانداری خراسان جنوبی و سرمایه‌گذار ایرانی در کشورهای حوزه خلیج فارس (عمان) منعقد شد.

وی گفت: در این تفاهم‌نامه مقرر شد که در سال جاری نمایشگاه توانمندی‌های صنایع دستی و سنتی، معدنی، دامی و کشاورزی خراسان در کشور عمان برگزار شود‌.

وی تأکید کرد: از ابتدای برگزاری این نمایشگاه از چندین سرمایه‌گذار کشورهای آلمان، چین، عمان، آسیای میانه و اروپا در نمایشگاه حضور یافتند و بعد از تعطیلات نوروزی به استان سفر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه استقبال در خرید خوب هست گفت: انتظار این هست در سال جدید که به سال حمایت از کالای ایرانی مزین شده همه مردم دست به دست یکدیگر دهند و به کالای ایرانی و تولیدات داخلی اعتماد کنند و تولیدکنندگان نیز باید با کیفیت بهتر محصولات را عرضه کنند و سیستم بانکی نیز به‌گونه‌ای تولیدکنندگان داخلی را حمایت کنند که هزینه تمام‌شده تولیدات کمتر شود و [مردم] رغبتی به کالاهای مشابه چینی پیدا نکنند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان جنوبی و مدیر اجرایی نمایشگاه نوروزگاه مشهد یادآور شد: نمایشگاه “نوروزگاه ایران” از پنجم تا یازدهم فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد پذیرای زائران و مجاوران هست.

اخلاقی‌پور افزود: نمایش جاذبه‌های گردشگری چون عشایر، برگزاری شب‌های فرهنگی، اجرای سیرک بین‌المللی و جشنواره موتور و خودروهای کلاسیک از دیگر برنامه‌های نمایشگاه “نوروزگاه ایران” هست.

انتهای پیام/م*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما