• تاریخ : ۳ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بیرجند، الهه یک بیمار پروانه‌ای هست که در بیرجند زندگی می‌کند و هفته گذشته خبری پردیس نیوز گزارشی از آخرین وضعیت جسمی و درمانی الهه منتشر کرد. 

بعد از انتشار گفته الهه از خانه Eb با دفتر خبری تماس گرفته شد که خانه EB خدمات زیادی به این بیماران ارائه می‌کند و مایل هستمی الهه را نیز تحت خدمات این مرکز قرار دهیم.

خبرنگار پردیس نیوز با تماس با مادر الهه از وی خواست تا برای درمان الهه به این مرکز مراجعه کند اما متوجه شد که مادر الهه یک سال گذشته الهه را به خانهEB برده و همه مدارک پزشکی دخترش را به مسئولان نشان داده اما به دلیل اینکه دکتر در خانه Eb نبوده هست تا بیماری الهه را تایید کند یک سال هست که هیچ خدمتی به این کودک پروانه‌ای ارائه نشده هست.

طی پیگیری‌های خبرنگار پردیس نیوز با مسئولان خانه EB در دو روز گذشته مقرر شد مادر الهه مجدداً با خانه Eb تماس بگیرد تا این مرکز برای فرزندش گامی بردارد اما باز همان داستان یک سال گذشته تکرار شد و افراد حاضر در خانه Eb گفتند در حال حاضر دکتری در خانه EB وجود ندارد که بتواند بیماری الهه را تأیید کند و مشخص نیست چه زمانی دکتر در خانه Eb حضور داشته باشد. 

آری همچنان روز به روز زخم‌های الهه بدتر می‌شود و داستان سوختن این بیمار پروانه‌ای ادامه دارد ای کاش بدانیم برای این بیماران ثانیه‌ها هم مهم هست که درد کمتری تحمل کنند.

آری بیماران Eb در شهرستان های محروم باید بیشتر از این مورد توجه قرار گیرند و امیدواریم مسئولان در این زمینه تلاش و پیگیری بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/م

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما