• تاریخ : ۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در شیراز، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در اسفندماه در استان فارس اظهار داشت: امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری قرآن کریم اعلام شده و تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر از استان فارس برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند. 

وی با بیان اینکه استان فارس رتبه دوم را در میان استان‌های کشور از لحاظ تعداد ثبت‌نام شدگان دارد، گفت: همه شهرستان‌های استان فارس در این آزمون ثبت‌نام کردند و آمار نهایی تا پایان امروز اعلام می‌شود. 

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس بیان کرد: شیراز ۴۴۳۶ نفر، استهبان ۶۸۹، فسا ۴۸۸، نی‌ریز ۳۹۷ و لارستان ۳۹۳ نفر ثبت‌نامی داشته‌اند بیشترین تعداد ثبت‌نامی را داشته‌اند. 

احمدی با بیان اینکه این آزمون در ۲۶ رشته که زیر مجموعه حفظ و مفاهیم هست، برگزار می‌شود افزود: قرآن‌آموزان می‌توانند از طریق موسسات قرآنی، بقاع متبرکه، مساجد، کانون‌های فرهنگی، دارالقرآن‌های و پایگاه‌های بسیج ثبت‌نام کنند. 

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس افزود: این آزمون به صورت سراسری برگزاری می‌شود و تمامی شهرستان‌های استان فارس می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. 

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir مراجعه کنند و درباره رشته‌ها و شرایط شرکت در آزمون اطلاعات بیشتری به دست آورند. 

انتهای پیام/ ت

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما