• تاریخ : ۱۹ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوزاجتماعی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اراضی عباس آباد، به قلبی برای هنر و گردشگری شبانه تهران در ماه رمضان مبدل شده هست.

به گفته خبری مهر، محمد جواد حق شناس با اشاره به اینکه اراضی عباس آباد ذخیره‌ای ارزشمند و گنجینه قیمتی برای تهران هست، اظهار کرد: خوشبختانه در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی که در حوزه شهری با روند تخریب ذخیره شهری مانند باغات و زمین های ذخیره برای توسعه شهر مواجه بودیم، اراضی عباس آباد تا حدود زیادی حفظ شد و امروز در خدمت توسعه شهر هست.

 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: اراضی عباس آباد به لحاظ موقعیت و جایگاهی که دارد، شمال و جنوب و شرق و غرب پایتخت را به لحاظ نقطه کانونی به یکدیگر پیوند داده هست.

وی با اشاره به اینکه اراضی عباس آباد به دلیل وجود سازه هایی که با رویکرد فرهنگی در این نقطه شکل گرفته هست قلبی برای حوزه فرهنگ، هنر و گردشگری شبانه تهران بدل شده هست، عنوان کرد: مدیریت جدید شهری امسال در ماه مبارک رمضان از این فرصت استفاده بهینه کرده و گردشگری شبانه را با رویکرد فرهنگی آغاز کرد که خوشبختانه با استقبال شهروندان نیز مواجه شد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید از چنین فضاهایی برای ایجاد آرامش و تبدیل شهر به موقعیتی که شهروندان وقتی وارد آن فضا می‌شوند با خاطره ای خوب از آن خارج شوند، بهره ببریم. پس در این حوزه می توانیم روی اراضی عباس آباد حساب ویژه باز کنیم.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما