• تاریخ : ۱۱ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

علی باخرد در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در مشهد مقدس اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که هم اکنون در سطح شهر زیاد با آن برخورد می‌شود این هست که واحدهای تجاری اعلام تخفیف‌های بسیار بالا برای کالاهای خود دارند.

وی بیان کرد: در واقع اقدامی که  این دسته از افراد انجام می‌دهند برای جلب مشتری هست چراکه با وجود سود در نظر گرفته شده برای   دسته‌های مختلف کالایی اعلام تخفیف ۶۰ یا ۷۰ درصدی غیر قابل باور بوده  که این موارد به هیچ عنوان مورد قبول سازمان‌های بازرسی نیست.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هم اکنون بازار در بخش‌های مختلف زیر نظر بوده و مشکلی  از نظر کلی وجود ندارد اما با توجه به رکود موجود بعضی از مغازه‌داران اقدام به اعلام حراج‌های بالا می‌کنند و این در صورتی هست که کالا از میزان کیفیت متناسب با قیمت خود نیز برخوردار نیست.

باخرد تأکید کرد: البته در بعضی از برندهای خاص ممکن هست این حالت رخ دهد که این موضوع در وبسایت‌های مربوط به آن برند اطلاع رسانی می‌شود و در مورد فروشگاه‌های کوچک مصداقی ندارد.

وی ادامه داد: شهروندان باید اطلاع داشته باشند آن دسته از فروشگاه‌هایی هم که به علت شرکت در طرح فروش فوق‌العاده تخفیفاتی را برای خود در نظر گرفته‌اند با بنرهای متحدالشکل مشخص شده و درصد تخفیف آنها نیز در همان بند نوشته شده هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما