• تاریخ : ۲۱ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از اصفهان، در یکی از دیدارهای هفته سوم مسابقات لیگ‌برتر فوتبال ۲ تیم فولاد مبارکه سپاهان و پارس جنوبی جم از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به مصاف هم رفتند.

برای سپاهان در این دیدار، مهدى صدقیان، حسن جعفرى، عزت الله پورقاز، ژایرو رودریگز، سعید آقایى، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، شاهین ثاقبى، جلال الدین على محمدى، حسین پاپى و ساسان انصارى به میدان رفتند.

در آن سوی میدان شاگردان مهدی تارتار در پارس جنوبی جم با ترکیب محسن فروزان، نور محمدی، مجتبی لطفی، امید سینک، علی دشتی، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، میثم تیموری، میثم نقی زاده، احسان تاییدی و فرشاد محمدی مهر به مصاف طلایی‌پوشان سپاهان رفتند.

این دیدار در حالی آغاز شد که شاگردان کرانچار در ۲ هفته ابتدایی با یک شکست و یک تساوی جایگاه مناسبی را در جدول رده‌بندی نداشته و از همین رو بازی سراسر هجومی را در دستور کار خود قرار دادند.

ابتدای دیدار با بازی محتاطانه ۲ تیم آغاز شد و بازیکنان سپاهان و پارس جنوبی حملات نصف و نیمه‌ای بر روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

در دقیقه ۱۲ رسول نویدکیا درون محوطه پارس جنوبی جم صاحب یک موقعیت مناسب شد که محسن فروزان ضربه آرام هافبک سپاهان را در اختیار گرفت.

در دقیقه ۱۷ تیم پارس جنوبی روی غفلت مدافعان و گلر سپاهان صاحب یک موقعیت خطرناک شد که این ضربه با دخالت مدافعان سپاهان راهی کرنر شد.
 در دقیقه ۲۲ ضدحمله‌ی خطرناک بازیکنان پارس جنوبی جم توسط سینک و شوت این بازیکن با واکنش صدقیانی به محوطه‌ی جریمه برگشت؛ در ریباند علی دشتی دیگر بازیکن پارس جنوبی نتوانست از موقعیت به وجود آمده، استفاده  کند و توپ راهی اوت شد. 

در دقیقه ۲۷ تیم سپاهان و روی حرکت ساسان انصاری صاحب یک موقعیت خطرناک شد که با دخالت محسن فروزان ضربه سر انصاری با کرنر رفت. البته روی این حرکت کادر فنی سپاهان اعتقاد به ضربه پنالتی داشت.

در دقیقه ۳۸ ابراهیم صالحی، مهاجم پارس جنوبی در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت بسیار عالی شد که ضربه وی به کنار دروازه سپاهان برخورد کرد.

در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده این دیدار ضربه سر مدافع سپاهان از روی یک ضربه کرنر با اختلاف بسیار کمی از بالای دروزاه پارس جنوبی به بیرون رفت.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که سپاهانی‌ها بازی تهاجمی را در نیمه نخست این دیدار از خود به نمایش گذاشته بودند و انتظار می‌رفت نیمه دوم را هم با حملات همه جانبه خود آغاز کنند.

انتظار هواداران سپاهان در دقیقه ۴۹ به سر رسید و این تیم روی یک حرکت با همکار تیمی و روی ارسال سعید آقایی توسط شاهین ثاقبی گل اول خود را به ثمر رساند.

در دقیقه ۵۳ شوت سرکش پورامینی مهاجم پارس جنوبی جم از پشت محوطه جریمه با واکنش صدقیانی، دروازه‌بان سپاهان به پشت محوطه جریمه برگشت داده شد.

در دقیقه ۵۸ پارس جنوبی صاحب یک کرنر شد که این کرنر با ضربه مجتبی لطفی با اختلاف بسیار زیادی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۹ تیم پارس جنوبی جم صاحب یک ضربه پنالتی شد. در این صحنه صدقیان، دروازه‌‌بان سپاهان از زمین مسابقه اخراج شد علی کیخسروی دروزاه‌بان چهارم سپاهان درون دورازه سپاهان ایستاد و این ضربه به صورت ناباورانه توسط کیخسروی مهار شد.

در ادامه این دیدار تیم پارس جنوبی جم حملات گسترده و پر دامنه‌ای را روی دروازه تیم ۱۰ سپاهان ایجاد کرد و موفق شد در دقیقه دوم وقت‌ها تلف شده توسط احسان تاییدی به گل رسید تا آب سردی بر پیکر هواداران سپاهان باشد.

این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا سپاهان با کسب ۲ امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار گیرد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما