• تاریخ : ۲۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

تله شیطانی زن جوان برای مردان پولدار
اعضای یک شبکه که با طعمه قرار دادن یک زن، مردان پولدار را به تله می انداختند و از آنها اخاذی می کردند، پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.

به گفته جام جم، اوایل آذر سال ۹۵ مردی میانسال به پلیس قرچک ورامین مراجعه کرد و کمک خواست.
وی گفت: من در بازار میوه و تره بار حجره دار هستم و وضع مالی خوبی دارم. دیروز به خانه می رفتم که یک زن جوان به نام مستانه را سوار خودرو کردم.
زن جوان در بین راه سر صحبت را باز کرد و گفت به تنهایی زندگی می کند. من هم به او پیشنهاد دوستی دادم.
زن جوان مرا به خانه اش دعوت کرد. شب بود که من و مستانه به خانه او رفتیم. گرم صحبت بودیم که یکباره زنگ خانه به صدا درآمد. مستانه گفت برادرش به دیدنش آمده هست. به همین خاطر از من خواست در حمام مخفی شوم.
وی ادامه داد: من در حمام مخفی شده بودم که یکباره مردی جوان وارد حمام شد و بشدت مرا کتک زد. دقایقی بعد یک مرد دیگر که می گفت شوهر مستانه هست همراه یک زن سر رسیدند. آنها مانع فرارم شدند و از من پول خواستند. من کارت عابر بانک و رمزش را به آنها دادم. ولی گفتند این پول کم هست. چون نیمه شب شده بود از ترس آبرویم با باجناقم تماس گرفتم و از او خواستم هر چه پول دارد برایم آماده کند. دقایقی بعد مرد جوان را مقابل خانه باجناقم فرستادم تا پول را از او تحویل بگیرد. باجناقم هم ۱۴میلیون تومان به مرد جوان پرداخت کرد. من ساعت ها التماس کردم آنها مرا آزاد کنند، اما نیمه شب بود که یک خودروی پلیس مقابل در خانه آمد. آنها تهدیدم کردند باید هر طور شده رضایت آنها را جلب کنم. من هم قول دادم تا صبح سیمکارتم را که شماره رندی داشت به نام مستانه یا زن دیگری که در خانه حضور داشت بزنم. صبح ما با هم سوار ماشین پلیس به یکی از دفترهای مخابراتی رفتیم و من سند موبایل را به نام آنها زدم تا راضی شدند مرا آزاد کنند. من به رفتار آنها مشکوکم …

اخبار پیشنهادی:

تله شیطانی زن جوان برای مردان پولدار

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما