• تاریخ : ۲۳ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: عوامل این نیرو هنگام برخورد با تخلفات حادثه ساز یک دستگاه خودروی سواری پراید با ۲۱۷ میلیون ریال خلافی را توقیف کردند.
به گفته “همدان نیوز”، سرهنگ علی فکری افزود: به دنبال اجرای طرح برخورد با خودروی حادثه ساز یک دستگاه خودروی سواری پراید در بلوار شهید حسین فهمیده و نزدیکی چهار راه پژوهش در شهر همدان متوقف شد.
وی اضافه کرد: پس از بررسی مدارک راننده و استعلام مشخصات خودرو از سامانه راهور مشخص شد که این خودرو دارای ۷۳۸ فقره تخلف پرداخت نشده هست.
وی بیان کرد: میزان جریمه معوق و پرداخت نشده این خودرو حدود ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده که پس از پرینت خلافی خودرو از سامانه به ۹۰ صفحه رسید.
رئیس پلیس راهور همدان اظهار کرد: طبق ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهای دارای خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال باید برای تردد ابتدا جریمه خود را پرداخت کنند.
سرهنگ فکری افزود: پلیس راهور پیش از توقیف خودروهای دارای خلافی معوق، موضوع را با شیوه های مختلف از جمله تماس تلفنی یا ارسال نامه به مالک خودرو اطلاع رسانی می کند.
وی تاکید کرد: رانندگانی که در مدت زمان تعیین شده نسبت به پرداخت جریمه اقدامی نکنند، خودروی آنها توقیف و تا زمان پرداخت دیون دولتی در پارکینگ می ماند./ ایرنا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما