• تاریخ : ۲۷ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از اهواز، کارشناسان شهرداری اهواز به منظور کمک و یاری رساندن به زلزله‌زدگان مناطق غرب کشور به استان کرمانشاه اعزام شدند.

این افراد ۱۲ نفر از کارشناسان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی هستند که به صورت داوطلبانه به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه رفتند.

در همین ارتباط امیر آهن‌جان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز ضمن عرض تسلیت به ملت شریف ایران و بازماندگان زلزله کرمانشاه اظهار داشت: به منظور کمک رسانی و کاستن از آلام مصیبت زدگان زلزله کرمانشاه در حرکتی خودجوش و جهادی تیمی ۱۲ نفره از کارشناسان معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز که تخصص‌های مختلفی دارند به منظور امداد رسانی به بازماندگان زلزله مهیب غرب کشور به استان کرمانشاه اعزام شدند.

وی افزود: بلایای طبیعی اتفاقات پیش‌بینی نشده و ناگواری هستند که ممکن هست هر گوشه‌ای از این کره خاکی رخ دهند و در چشم برهم زدنی صدها و هزاران خانه را ویران کرده و انسان‌های زیادی را به کام مرگ ببرند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: فارغ از اینکه می‌توان با ساخت بناهای مستحکم و ایمن در زمان وقوع این حوادث از امنیت بیشتری برخوردار بود ولی بنابر حس انسان دوستانه و وجدانی بیدار به دنبال وقوع این حوادث تلخ باید دست یاری به سوی مصیب زدگان دراز کرد و در حد توان بخشی از آلام روحی و جسمی این هموطنان را تسکین داد.

آهن‌جان بیان کرد: بر همین اساس تیمی ۱۲ نفره از کارشناسان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز به صورت داوطلبانه به استان کرمانشاه و مناطق زلزله زده اعزام شدند که در این تیم تخصصی افراد متخصص در زمینه‌های امدادگری و روانشناسی حضور دارند تا به هموطنان عزیز در استان کرمانشاه کمک کنند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما