• تاریخ : ۲ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

الهام غفاری قره باغ در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در ارومیه، با اشاره به اتمام مسابقات تیراندازی با کمان شمال غرب کشور اظهار داشت: این دوره از مسابقات در دو رشته ریکرو و کامپوند و به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.

وی با اشاره به تیم‌های حاضر در این مسابقات افزود: کماندارانی از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، اردبیل و زنجان در این دوره از مسابقات به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان مسابقات تیم آذربایجان شرقی مدال طلا را از آن خود کرد و تیم آذربایجان غربی به مدال نقره بسنده کرد.

نایب رئیس هیئت تیراندازی با کمان آذربایجان غربی گفت: در رشته کامپوند انفرادی فاطمه خلیلی از استان آذربایجان غربی توانست مقام سوم این مسابقات رابه دست آورد و گردن آویز برنز را از آن خود کند.

وی با اشاره به مقام سومی ملکی تصریح کرد: در بخش ریکرو انفرادی نیز فاطمه ملکی توانست بر سکوی سوم بایستد و مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کند.

غفاری با اشاره به افتخارات اخیر استان در این ورزش یادآور شد:  تیم آذربایجان غربی در مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشوری که به میزبانی ارومیه برگزار شد توانست مقام دومی ریکرو تیمی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

وی با اشاره به دیگر افتخارات استان بیان کرد: مسابقات مرحله سوم رنکنیگ کشوری که در هفته کرامت و با عنوان جام احیا دریاچه ارومیه در دو رشته ریکروو کامپوند و در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه برگزار شد تیم بانوان استان آذربایجان غربی موفق شد مقام دومی میکس این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما