• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در اصفهان پیرامون فتنه ۸۸، اظهار داشت: اشخاصی که فتنه را به‌وجود آوردند بدخواهانی بودند که دانسته و بعضی نیز ندانسته از اتاق‌های فرمان خارج پیروی کردند.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران به‌رغم هشدارها و روشنگری‌های مقام معظم رهبری بازهم حاضر به قبول حق و شفافیت نشدند، گفت: از طرفی دیگر بعضی افراد سیاسی در داخل کشور که معمولاً به دنبال وجهه دادن حق به عنوان باطل بودند به دنبال این برآمدند که موضوع فتنه و اقدامات صورت گرفته علیه تمامیت نظام و انقلاب را با یک تحلیل سیاسی اشتباه توجیه کنند.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه عملکرد سوء بانک مرکزی در نظارت بر موسسات مالی‌واعتباری سبب عدم پرداخت سپرده‌های موجود مردم در موسسات شده هست، تصریح کرد: این‌ها واقعیاتی هست که در جامعه وجود دارد و افراد سیاسی کار نمی‌توانند خود را مبرا بدانند و از پاسخگویی امتناع کنند.

نفوذی‌های تصمیم‌ساز دلیل مشکلات اقتصادی کشور هستند

حاجی دلیگانی گفت: دشمن به دنبال این هست که پس از ورود مردم به بهانه وجود مشکلات اقتصادی اعم از بیکاری و گرانی در خیابان‌ها از این تجمعات سوءاستفاده کند و برداشتی در راستای براندازی نظام داشته‌ باشند و معترضان را معترض به نظام معرفی کنند.

وی خاطرنشان کرد: اشخاص زیادی با مطرح‌کردن اینکه نظام کارایی لازم برای رفع مشکلات را ندارد و به دنبال معرفی خود به عنوان ناجی دروغین هستند، گفت: این رفتار نیز به سران فتنه سال ۸۸ بسنده نمی‌کند و در حالت کلی هر فردی که ساختار و توان نظام را در حل مشکلات انکار کند به نوعی به دنبال این هست که خود را به عنوان ناجی به مردم تحمیل کند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما