• تاریخ : ۱۹ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

رکنا: کروکودیلی که برای انتقال به مکانی امن توسط مأمورین پلیس در حال جابه جایی بود ناگهان به یکی از مأمورین پلیس حمله می کند.

حجم ویدیو: ۴٫۴۰M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۶
ساکنان محلی شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا آمریکا حرکت یک کروکودیل بزرگ از جلو درب منزلشان را مشاهده کردند و پس از تماس با سازمان مربوطه خواستار انتقال آن به مکانی امن شدند.
مأمورین پلیس Police برای انتقال حیوان وحشی به محل گفته مراجعه می کنند؛ ابتدا با دقت دست و پای حیوان را بسته و پس از آن اقدام به انتقال کروکودیل به پشت خودرو برای انتقال می کنند. زمانی که دو تن از افسران پلیس به همراه یک ماهی گیر محلی حیوان را بلند کرده و به لبه وانت رساندند، ناگهان حیوان وحشی با فک و سرش ضربه محکم به سر ماهی گیر وارد کرد. در ادامه نیز پس از آن که ماهی گیر محلی نقش بر زمین شد کروکودیل بار دیگر با دمش ضربه ای به صورت یکی از مأمورین پلیس زد.
والتر دی یکی از ساکنان گفت: این حادثه Incident در زمان بسیار کوتاهی رخ داد به طوری که حیوان ناگهان سر خود را چرخاند و ضربه ای به سر ماهی گیر زد.
اگرچه ایالت فلوریدا به علت زندگی تمساح های بزرگ معروف هست اما محل گرفتار شدن کروکودیل یاد شده از هرگونه بوته زار و مرداب دور بوده و همین امر، دلیل مشاهده چنین حیوانی را در این محل عجیب و مبهم کرده هست. بنابر اعلام کارشناسان محیط زیست این گونه حیوانات به دلیل یافتن جفت یا غذا ممکن تا مسافت زیادی را در خشکی طی کنند. خوشبختانه طبق گفته اعلام شده از مرکز درمانی محلی ماهی گیر و افسر پلیس دچار آسیب جدی نشده اند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما