• تاریخ : ۲۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

دستگیری عاملان۲۳ سرقت خشن در کرمانشاه

به گفته سرویس حوادث جام نیـوز ، سرهنگ “محمدرضا امیری” اظهارداشت: در اجرای دستورالعمل ابلاغی پلیس آگاهی ناجا، طرح مبارزه با سرقت خشن در قالب طرح استانی به مدت ۲ روز در سطح استان اجرایی شد.
وی افزود: در این طرح ۳ فقره کیف قاپی، ۵ فقره سرقت به عنف، ۵ فقره سرقت زورگیری، کشف ۸ فقره سرقت لوازم و داخل خودرو و ۲ فقره کش روزنی کشف و چهار سارق دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه به مردم توصیه کرد:از سوار کردن مسافران مشکوک که تقاضای سرویس دربستی به مقصد خارج از شهر یا مکان های نامطمئن را دارند پرهیز کنید و همچنین در اماکن پر تردد مراقب تماس بدنی افراد ناشناس با خود باشید.
دستگیری سارق مغازه با ۷ فقره سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق حرفه ای مغازه با ۷ فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ “حسین براری ” توضیح داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح حوزه کلانتری ۲۲ ظفر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.
وی افزود: ماموران این کلانتری پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع و مخبرین توانستند سارق حرفه ای را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدهاست، گفت: متهم در بازجویی های اولیه در کلانتری به ۷ فقره سرقت مغازه اعتراف کرد.
سرهنگ براری با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، از مغازه داران خواست در طول شب نسبت به تامین روشنایی مغازه خود اقدام کنند به نحوی که از بیرون داخل مغازه دیده شود.
مهر

اخبار پیشنهادی:

دستگیری عاملان۲۳ سرقت خشن در کرمانشاه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما