• تاریخ : ۲۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

روزنامه شرق: جوانی که هشت ماه در سیستان وبلوچستان گروگان بود، سرنخ هایی به پلیس داد که در نهایت به دستگیری آدم ربایان منجر شد.
٩ تیر سال گذشته، مفقودشدن جوانی به پلیس پایتخت اعلام شد و رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. در تحقیقات اولیه، مشخص شد شهرام دوست سهیل ٢٨ساله قرار بود با او به لواسانات برود، اما پس از آنکه سهیل تأخیر کرد، شهرام بارها با او تماس گرفت ولی تلفن همراه او خاموش بود. پس از آن، با نامزد و خانواده او تماس گرفت که آنها نیز از سهیل اظهار بی اطلاعی کردند و آن موقع بود که پلیس را در جریان مفقودشدن او قرار دادند.
شهرام در تحقیقات به پلیس گفت: من و او ساعت هشت شب با هم قرار داشتیم، اما ساعت از ١٠ گذشت و خبری از او نشد و تلفن همراهش نیز خاموش بود. در نهایت با نامزدش تماس گرفتم که او هم بی خبر بود. بعد هم با خانواده سهیل تماس گرفتم، اما آنها هم بی خبر بودند. تنها چیزی که ما می دانیم این هست که او سوار بر پژو پرشیای خود از خانه نامزدش خارج شده تا پیش من بیاید.
همچنین شهرام گفت: «احتمال می دهم سهیل به ترکیه رفته باشد. شب حادثه ما قرار داشتیم و تنها دلیلی که ممکن هست باعث شود او سر قرار نیاید، همین مسئله هست.
با طرح این موضوع، بررسی های صورت گرفته نشان داد سهیل به صورت قانونی از کشور خارج نشده هست.
در ادامه، خانواده سهیل از تماس این جوان و افراد ناشناسی خبر دادند. پدر او گفت: چند روز پس از ناپدیدشدن، تماس ها آغاز شد. شماره هایی که با من تماس می گرفتند، یا از کشور کره یا از پاکستان بود و افراد ناشناس مدعی بودند پسرم را ربوده اند و برای آزادی اش دو میلیارد تومان باید …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما