• تاریخ : ۳ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از ساری، علی اصغر یوسف نژاد امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی و تجدید بنا مسجد حضرت ولی‌عصر (عج) روستای میانرود دهستان اسفیوردشورآب ساری با تبریک گرامی‌داشت هفته دولت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی‌داشت.

وی افزود: نمونه واقعی خدمت رسانی خالصانه و خاضعانه را باید در این دو اسطوره تقوا و پایمردی جستجو کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ساری مرکز مازندران در گذشته مورد بی توجهی بعضی مسئولان استانی و کشوری قرار گرفته هست، تصریح کرد: اکنون به مدد شهردار جوان و شورای شهر پرکار بسیاری از مناطق شهری و حاشیه آن از ارتقا شاخص‌های عمرانی و زیربنایی برخوردار شدند.

یوسف نژاد با بیان اینکه بسیاری از روستاهای بخش مرکزی ساری در دهستان اسفیورد شورآب به دلیل نزدیکی به شهر از خدمات مطلوب روستایی برخوردار نیستند، افزود: دولت باید توجه جدی نسبت به توسعه زیرساخت‌های عمران روستایی در مناطق مورد نظر کند.

وی با اعلام اینکه میانرود از روستاهای بکر دارای جاذبه‌های گردشگری در منطقه بوده که نیازمند توجه ویژه دارد، گفت: تلاش مسئولان استانی در جهت توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این روستای گردشگری باید بیشتر شود.

تدوین طرح توسعه گردشگری و عمران روستایی میانرود

قاسم قاسمی، عضو شورای اسلامی شهر ساری و از اهالی روستای میانرود نیز در این مراسم با تقدیر از همکاری و محبت اهالی روستایش در رای اعتماد به وی برای انتخاب در پارلمان شهری، افزود: در حد توان خود برای توسعه شهر ساری و روستای میانرود تلاش می‌کنم.

وی با بیان اینکه میانرود از روستاهای در مسیر توسعه بوده که به شهر ساری نزدیک هست، گفت: طرح توسعه گردشگری و عمران روستای میانرود از سوی اعضای شورای روستا تدوین شود.

این عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه خاصیت توپوگرافی و اقلیمی روستاهای بخش مرکزی سبب شد تا این منطقه برای اقدامات گردشگری بسیار مفید باشد، افزود: توجه مسئولان استانی برای توسعه گردشگری در این منطقه امری ضروری هست.

مهدی مرتضوی، رئیس شورای اسلامی روستای میانرود نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مسئولان استانی و شهرستانی در این مراسم، گفت: هر اقدام شایسته ای که در جهت خدمت رسانی به مردم باشد نزد خداوند اجری اخروی دارد.

وی با بیان اینکه میانرود باید به نگین گردشگری بخش مرکزی و دهستان اسفیوردشورآب ساری تبدیل شود، افزود: با صرف اعتبار یک میلیارد تومان و حمایت مسئولان، خیران و مردم، بزرگ‌ترین و زیباترین مسجد شمال کشور با معماری بومی اسلامی ایرانی توسط معماران و مهندسان قمی در این روستا احداث می‌شود.

رئیس سابق شورای اسلامی بخش مرکزی ساری با اشاره به اینکه توسعه متوازن در همه روستاهای بخش باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در دوره جدید شورایی در جهت رفع محرومیت زدایی در روستای میانرود بکاهیم.

به گفته پردیس نیوز، در این مراسم حجت الاسلام ساداتی از علمای بنام منطقه، علی آقامیری و قاسم قاسمی اعضای شورای اسلامی شهر ساری، ابوالقاسم روحی نماینده اسبق مردم ساری در مجلس و حسین و یاسر قربانی مدیران عامل خانه مطبوعات استان و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری ساری و دیگر مسئولان انتظامی و فرهنگی شهرستان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما