• تاریخ : ۳۱ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

عبدالله رضییان در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در ساری، اظهار داشت: آنچه در جامعه ما اهمیت دارد نظام مردم سالاری بوده که نمایندگان توسط مردم و وزرا با رای اعتماد نمایندگان انتخاب می‌شوند تا با نگاهی جهادی و تعامل واقعی جهت توسعه کشور گام برداریم.

وی افزود: جلسات متعددی درجهت تعامل بیشتر میان نمایندگان و وزرا برای کاهش بیکاری و رونق کسب و کار برگزار شد.

رضییان گفت: البته باید معقول باشیم و می‌دانیم که شرایط کشور به نحوی نیست که این امر سریع اتفاق بیفتد اما باید فضایی ایجاد تا رکود از بین برود و قول‌های بزرگ وزرای دولت عملی شود.

وی بیان کرد: شاید چهار سال نخست برای دولت با کم تجرب‌گی همراه بود اما در چهار سال دوم باید شاهد فعالیت جدی‌تر باشیم و وعده‌ها به درستی و در زمان خود عمل شود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: واحدهای اقتصادی نقش مهمی در پویایی جامعه و رشد اقتصادی دارند که نساجی و بشل سوادکوه باید از رکود خارج شوند و با زیرساخت مناسب وضعیت کسب و کار و اشتغال منطقه را رونق بخشیم.

وی گفت: از دیگر مشکلات و دغدغه‌های جدی استان، موضوع آب و راه هست که معاونت عمرانی وزارت کشور باید با تخصیص امکانات و اعتبار کافی به شهرداری‌های کوچک گامی درست و نگاهی دقیق به توسعه داشته باشند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما