• تاریخ : ۱۳ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بجنورد٬ مهرداد ابراهیمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارف مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی اظهار داشت: ورزش استان  از لحاظ جایگاه ورزشی٬ تاسیسات٬ ساختمان و حرفه‌ای بودن٬ جای زیادی برای کار دارد که امید هست با برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبار و تلاش مدیران این بخش٬ حرف‌هایی برای گفتن در میادین ورزشی داشته باشیم٬ کما اینکه تاکنون نیز در بعضی از رشته‌ها تک ستاره‌هایی در جهان ورزش داشته‌ایم.
 
وی افزود: ورزش با فرهنگ عجین شده و در میادین ورزشی می‌توان کار فرهنگی انجام داد و کشور ایران بهترین سرمایه اجتماعی را در این شاخص دارد. سرمایه اجتماعی سبب شکل گیری اعتماد و مشارکت و ارتباطات می‌شود.

معاون استاندار خراسان شمالی با اشاره به لزوم همکاری آموزش و پرورش با ادارات ورزش و جوانان٬ گفت: ورزش همراه با مشارکت٬ سبب ایجاد نشاط و امید می‌شود. آموزش و پرورش باید با ورزش عجین شود تا استعدادها شکوفا شده و مشکلی بابت قهرمانی در سال‌های آتی نداشته باشیم.

ابراهیمی افزود: ورزش باید با روش متوازن و متعادل مدیریت و جنبه عقلانی و عاطفی حرکت کند و تساوی حقوق زنان و مردان نیز باید در دستور کار قرار بگیرد. تعادل در نگاه شهرستانی، آرامش، گره گشایی از ورزشکاران و ارباب رجوعان و نگاه توسعه‌ای در ورزش از مهم‌ترین اولویت‌های مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان شمالی هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما