• تاریخ : ۲۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

سرنوشت تازه قاتل باغ شهریار +عکس
پسر جوان که شش سال قبل در جدالی در باغ دست به جنایت زده بود با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کرد تا به زودی از زندان آزاد شود.

به گفته سرویس حوادث جام نیـوز ، به گفته گروه جنایی رکنا، شامگاه سوم خرداد ماه سال ۹۰ وقوع درگیری بین چندین پسر جوان در باغی در قاسم آباد شهریار به پلیس اطلاع داده شد. شواهد نشان می داد درگیری بین اهالی محل رخ داده و یکی از آنها به نام اسماعیل با سه ضربه چاقو کشته شده هست.
پلیس به تحقیق از شاهدان و شرکت کنندگان در دعوا پرداخت و دریافت عامل جنایت به نام سامان گریخته هست. ۱۴ روز از این ماجرا گذشته بود که سامان شناسایی و دستگیر شد. این پسر ۲۰ ساله به دعوای دسته جمعی و چاقو کشی اعتراف کرد. این متهم پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده بود که سامان توانست با پرداخت دیه ۹۰ میلیون تومانی رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.
در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و با حضور یک مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

سپس سامان که حالا ۲۶سال دارد به دفاع پرداخت و در تشریح جزییات ماجرا گفت: من و چند نفر از دوستانم از یکی از خیابان های شهریار عبور می کردیم که اسماعیل و دوستانش سوار بر موتور از کنار ما رد شدند. اسماعیل با دستش ضربه ای به من زد و من و دوستانم به او اعتراض کردیم. همین اعتراض موجب دعوا شد اما دعوای لفظی با پادرمیانی اهالی محل پایان یافت.
وی ادامه داد: من و دوستانم می خواستیم به ایستگاه اتوبوس برویم و از انجا به خانه هایمان برگردیم که یکی از اهالی قاسم آباد گفت اسماعیل و دوستانش کمی جلوتر منتظر ما هستند تا دعوا را دوباره شروع کنند. پیرمرد …

اخبار پیشنهادی:

سرنوشت تازه قاتل باغ شهریار +عکس
سرنوشت تازه قاتل باغ شهریار +عکس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما