• تاریخ : ۳۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از تهران، همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دو روزه هست که در آن برجسته‌ترین متخصصان و صاحب‌نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند، این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی هست.

شرکت‌کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب هست.

در این راستا مجید علوی‌زاده دبیر همایش آینده وب و موبایل در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه همایش سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت‌کننده و ۱۸هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد اظهار داشت: همایش سال گذشته با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته‌ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.

وی بیان کرد: امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، در یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند.

دبیر همایش آینده وب و موبایل افزود: به این ترتیب ما امسال علاوه بر اینکه بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده‌شده‌ای را نیز به عنوان ارائه دهنده معرفی می کنیم.

علوی‌زاده همچنین تصریح کرد: چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش هم در برنامه داریم که توانیاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آن‌ها هست.

وی خاطرنشان کرد: محورهای همایش امسال، اینترنت چیزها، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین‌تک هستند که در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا می‌شود و شرکت‌کنندگان جهت ثبت‌نام در همایش می‌توانند به نشانی اینترنتی http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما