• تاریخ : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

مرد میانسال که با دایر کردن یک مؤسسه عرفان قلابی در تهران و با کمک همسرش، زنان و دختران گرفتار را به خلوتگاه شیطانی کشانده و نقشه های سیاهش را اجرا می کرد با حکم دادگاه انقلاب اسلامی، به دارمجازات آویخته شد.

ایران آنلاین / به گفته خبرنگار حوادث «ایران»، این زن و شوهر که خود را صاحب کمالات عرفانی و خارق العاده می دانستند زنان و دختران جوان مبتلا به مشکلات روحی و سایر گرفتاری های خانوادگی را برای درمان به دفترخود واقع در خیابان گاندی می کشاندند و ضمن دریافت شهریه هنگفت، ابتدا زن فریبکار به عنوان رمال و شکننده طلسم های جادویی، زنان جوان را برهنه می کرد و پس از خواندن کلماتی نامفهوم و با خوراندن داروهای خواب آور و بیهوشی، طعمه ها را در اختیار شوهر تبهکارش قرار می داد و به آنها تلقین می کرد که این مرحله هم بخشی از مراحل درمان افسردگی و گره گشایی از مشکلات شخصی و خانوادگی آنهاست. زن شیاد با عارف قلابی(شوهرش) توافق کرده بود که پول ها را برای خود بردارد و در عوض زنان و دختران را در اختیار همسرش قرار دهد.
پرونده این زن و شوهر تبهکار به دلیل حساسیت موضوع ابتدا در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار گرفت و هر دو متهم به اعدام محکوم شدند. این زن و شوهر همچنین به اتهام تجاوز به عنف در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران نیز به صورت غیرعلنی مورد محاکمه قرار گرفتند و مرد شیطان صفت به اعدام محکوم شد. این حکم چندی قبل به اجرا درآمد و حکم همسرش نیز پس از تایید نهایی اجرا شود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما