• تاریخ : ۲۰ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبری پردیس نیوز در گرمسار، با اشاره به بعضی پروژه‌های نیمه‌تمام راهداری اظهار داشت: تکمیل پروژه راه گرمسار – فیروزکوه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم و به‌ویژه باغداران گرمساری هست.

وی با بیان اینکه زمین‌های زراعی و باغ‌های بسیاری از باغداران این شهرستان در منطقه آب سرد فیروزکوه قرار دارد افزود: رفع مشکلات محور مواصلاتی این دو منطقه در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سه پروژه مهم راهداری در حوزه گرمسار – فیروزکوه، ایوانکی – آبسرد و جاده “نه حصار” ازجمله پروژه‌های مهمی هست که بخش عمده‌ای از مشکلات مردم را در حوزه راه و ترابری مرتفع می‌کند.

وی کمبود اعتبارات و عدم تخصیص به‌موقع آن را علت عدم تکمیل به‌موقع این پروژه‌ها دانست و گفت: فاز اول جاده گرمسار – فیروزکوه که در محدوده شهرستان گرمسار تا روستای محمودآباد هست تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

کاتب تأکید کرد: پروژه راه ایوانکی – آبسرد پیشرفت فیزیکی خوبی داشته هست و به‌زودی افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها خاطرنشان کرد: باغداران برای رسیدن به محل باغ خود باید مسیر طولانی را از جاده‌ها خاکی طی کنند و تکمیل این پروژه می‌تواند به کاهش مصرف سوخت و هزینه‌های اضافی باغداران کمک کند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیگیری برای تخصیص اعتبارات و تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه‌های راه‌سازی گرمسار در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما