• تاریخ : ۲۲ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

فروش یک خانه به 50 نفر

به گفته سرویس حوادث جام نیـوز ، سرهنگ محمد کریم بیات گفت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده کلاه برداری از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ساوجبلاغ به پلیس آگاهی، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران اداره جعل و کلاه برداری این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه از شکات پرونده مشخص شد که این افراد به منظور رهن، اجاره و خرید منزل در دام صاحب یک املاکی در شهر هشتگرد گرفتارشده و نامبرده با تملق و چرب زبانی در پوشش اجاره و فروش خانه به قیمت پایین تر از قیمت منطقه اقدام به کلاه برداری میلیاردی از متقاضیان کرده هست.
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: با بیان این که متهم به علت پیگیری های مکرر شکات متواری شده و هیچ ردی از خود بر جای نگذاشته بود، خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری های شبانه روزی مأموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ، درنهایت محرز شد که متهم علاوه بر مالکیت بنگاه معاملات ملکی در شهر جدید هشتگرد، مسئولیت سه شرکت خدماتی در مناطق مختلف کرج را دارد، پس مناطق محل فعالیت وی تحت کنترل و رصد مأموران قرار گرفت.
سرهنگ بیات اضافه کرد: پس از چندین روز تحت نظر قرار دادن شرکت های خدماتی، متهم درحالی که قصد خروج از یکی از شرکت ها را در شهر جدید هشتگرد داشت شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.
وی تأکید کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات تکمیلی مأموران اعتراف کرد که با هویت جعلی در پوشش راه اندازی چندین شرکت خدماتی و خریدوفروش املاک اقدام به اجاره، رهن و فروش واحدهای مسکونی به چندین نفر بدون اطلاع صاحب خانه کرده و پس از تنظیم سند صوری و دریافت مبالغ فروش یا اجاره، در مواجهه با …

اخبار پیشنهادی:

فروش یک خانه به 50 نفر

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما