• تاریخ : ۱۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بجنورد عصر امروز بخشی از سقف یک واحد مسکونی در خیابان ۱۷ شهریور شهر بجنورد فروریخت و منجر به مصدومیت سه نفر از ساکنین این خانه شد.

این واحد مسکونی که در کوچه سعدی شهر بجنورد واقع شده هست، منزلی قدیمی با بافتی فرسوده بوده که در میان چند آپارتمان بلند محصور شده هست.

به گفته شاهدان عینی ظهر امروز هنگامی که اعضای خانه در حال استراحت در منزل بودند، بخشی از سقف این منزل به یکباره فروریخته هست. همسایه‌ها به اهالی محل مصدومان را که سه نفر بودند به بیمارستان انتقال داده و بر اساس گفته‌های دریافتی در حال حاضر، حال عمومی مصدومان خوب هست.

مسئول روابط عمومی و سخنگوی آتش نشانی بجنورد در این زمینه اظهار داشت: بر اثر اهمال در ساخت و ساز و عملیات ساختمانی غیر اصولی در واحد مجاور این ساختمان، بخشی از سقف این خانه قدیمی که با اسکلت تیر چوبی بوده فروریخته هست.

وی افزود بارها در زمینه تخریب غیر اصولی و گود‌برداری و عملیات ساختمانی غیر اصولی هشدار داده‌ایم، اما متاسفانه هر از گاهی چنین حوادثی باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان و خسارات سنگین می‌شود.

علی اکبر حیدری تصریح کرد مصدومان این حادثه که سه نفر بوده‌اند از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد منتقل شده‌اند. هم‌چنین بخش زیادی از سقف این واحد مسکونی فروریخته و بنابر ارزیابی کارشناسان این منزل قابل سکونت نیست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما