• تاریخ : ۱۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

پرونده ربوده شدن دختربچه یک طلافروش، پس ازهشت ماه و با شناسایی مالک و راننده خودروی متهمان وارد مرحله تازه ای شد.

ایران آنلاین / به گفته خبرنگار جنایی «ایران»، یکی از روزهای خرداد امسال، زن جوانی هراسان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت واز ربوده شدن دختر ۲ ساله اش خبر داد. «امروز مادرم و دخترم را به مسجد برده بودم و خودم هم کنار خودرویم در کوچه منتظر آنها بودم که ناگهان زن جوانی را دیدم که بچه ای را زیر چادرش پنهان کرده بود و بسرعت از مسجد خارج شد و داخل پرایدی نشست. با اینکه دختر خردسال را زیر چادر گرفته بود اما گل سرش را دیدم که درست شبیه گل سر دخترم نازنین بود. از روی کنجکاوی آنها را تعقیب کردم اما در بین راه ترسی به وجودم آمد که نکند آن بچه دختر خودم باشد. همان موقع با مادرم تماس گرفتم که او با گریه و فریاد گفت نازنین گم شده هست. متأسفانه در بین راه آن پراید را گم کردم اما بجز دخترم وآن زن ناشناس و راننده، دختر بچه ۶ ساله ای هم داخل خودرو دیدم.»
با طرح این شکایت، بلافاصله جست و جوها برای یافتن دخترک آغاز شد و پس از حدود دو ساعت، او در حالی که النگوهایش سرقت شده بود در یک بوستان پیدا شد. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان پلیس با بررسی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه، شماره پلاک پراید مورد نظر را به دست آوردند تا اینکه پس از ۸ ماه صاحب خودرو که زن میانسالی بود شناسایی شد. اما او به مأموران گفت خودرو در اختیار دامادش بوده و با آن مسافرکشی می کرد تا خرج خانواده اش را درآورد. به این ترتیب مرد جوان بازداشت شد. او که ابتدا منکر کودک ربایی و سرقت بود زمانی که با مدارک و شواهد پلیسی روبه رو و از سوی مادر نازنین-کودک ربوده شده- شناسایی شد به کارآگاهان گفت: من با خودروی مادرزنم مسافرکشی می کنم. روز حادثه زنی برایم دست تکان داد و خواست تا به طور دربستی او را به خیابانی در آن حوالی ببرم. من هم ایستادم. وقتی سوار شد دیدم دختربچه ای همراهش هست. او مدام گریه می کرد و دیدم زن جوان به زور طلاهایش را دزدید. آن زن یکی از النگوها را به من داد و از من خواست با کسی حرفی نزنم. من هم از ترس چیزی به کسی نگفتم.»
درحالی که راننده پراید چنین ادعایی را مطرح کرده بود، مادر کودک ربوده شده، دختر ۶ ساله متهم را که همراه مادربزرگش به دادسرا آمده بود شناسایی کرد و مدعی شد او همان کودکی هست که آن روز داخل خودرو بوده هست. این زن همچنین گفت: از آنجا که قد و هیکل و شرایط بدنی متهم بسیار شبیه همسر متهم هست فکر می کنم همسرش باشد و این آدم ربایی را خانوادگی انجام داده باشند. البته چند ماه بعد از ربوده شدن دخترم؛ همین مرد به همراه دوستانش در پارکینگ خانه مان کیف پر از طلاهای همسرم را که از طلافروشی اش آورده بود سرقت کردند. این اتفاق باعث شد چک های شوهرم برگشت بخورد و به زندان بیفتد. آن زمان نمی دانستیم کسی که بچه مان را دزدیده همانی هست که کیف طلاها را سرقت کرده هست. البه روز سرقت کیف طلاها، مردان نقابدار به شوهرم گفته بودند که فرزندمان را ربوده بودند تا برایش درس عبرتی شود. آن موقع بود که فهمیدیم همه این اتفاقات توسط یک نفر انجام شده هست. نمی دانم راننده پراید چه دشمنی با همسرم داشته که چنین بلایی سر او آورده هست.»
با این اظهارات به دستور بازپرس پرونده همسر راننده پراید نیز بازداشت شد و بررسی ها در این خصوص ادامه دارد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما