• تاریخ : ۹ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

مادری دختر 18 ساله اش را زنده زنده سوزاند/ او ننگ خانواده شده بود! + عکس

ساعت ۲۴- مادری دخترش را به جرم ازدواج بدون رضایت خانواده زنده زنده سوزاند.

“زینت رفیق” دختر ۱۸ ساله ای که بدون رضایت خانواده با پسر مورد علاقه اش ازدواج کرد، توسط مادرش زنده زنده در آتش سوزانده شد.
پلیس Police لاهور گفت آثار شکنجه Torture روی بدن قربانی وجود داشته و مادر زینت بعد از ضرب و شتم شدید وی را به تخت بسته و تنها به جرم Crime ازدواج بدون رضایت خانواده به آتش کشیده هست. بر اساس گفته ها پروین مادر زینت برای پیاده سازی نقشه شوم اش بعد از عروسی به بهانه مراسم پاگشا زینت را به منزل پدری دعوت می کند.
به رغم عدم تمایل نوعروس برای رفتن به این مهمانی Party خانواده همسرش وی را متقاعد برای رفتن به منزل پدری می کنند، اما جشن هولناکی برای این دختر بی گناه تدارک دیده شده بود.
فریادهای کمک خواهی زینت از همسایگان نیز نتوانست مانع از مرگ دهشتناک اش شود. مادرش با افتخار در خیابان فریاد می زده دخترش را به اتهام ننگی که برای خانواده به بار آورده مجازات کرده هست. قربانی و همسرش “حسن خان” یک هفته پیش بعد از متواری شدن از خانه از طریق دادگاه به عقد یکدیگر درآمده بودند.
این سومین قتل Murder با برچسب قتل ناموسی در یک ماه اخیر در پاکستان هست که در آن زنان قربانی قوانین سخت و خشن در مقابل عشق و ازدواج با افراد مورد شان می شوند. هفته گذشته یک زن نیز به دلیل امتناع از یک پیشنهاد ازدواج از سوی مردی که دو برابر سن اش را داشت به آتش کشیده شد.
رکنا

اخبار پیشنهادی:

مادری دختر 18 ساله اش را زنده زنده سوزاند/ او ننگ خانواده شده بود! + عکس
مادری دختر 18 ساله اش را زنده زنده سوزاند/ او ننگ خانواده شده بود! + عکس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما