• تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در سنندج، با اشاره به وضعیت معیشتی مردم کردستان اظهار داشت: باید مسئولان نیز نسبت به مسائل و مشکلات مردم احساس مسئولیت کنند و تنها به وعده‌دادن اکتفا نکنند و کار عملی انجام بدهند.

وی گفت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همیشه دغدغه حل مشکلات مردم را دارد و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز غم‌خوار مردم هست و باید مسئولان نیز در راستای فرامین رهبری تلاش کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: کردستان از نیروی انسانی توانمند، نخبگان، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری زیادی برخوردار هست و مسئولان می‌توانند از این ظرفیت‌ها در راستای امیدآفرینی و اشتغال‌زایی جوانان استفاده کنند.

مسئولان ارشد اجرایی کردستان، آنطور که باید و شاید به حل مشکلات مردم توجهی نمی‌کنند

وی با انتقاد و ابراز گله‌مندی از عملکرد مسئولان ارشد اجرایی استان بیان کرد: متأسفانه مسئولان علی‌رغم حضور مردم در همه عرصه‌ها و وفاداری مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب و رهبری، آنطور که باید و شاید به حل مشکلات مردم توجهی نمی‌کند و خبری از تحقق وعده‌های دولت نیست.

ماموستا رستمی افزود: علی‌رغم همه ظرفیت‌ها و منابع خدادادی اکثر جوانان کردستانی بیکار و مردم در تنگنا و ناراحتی هستند و مشکلات زیادی دارند و باید استاندار کردستان و مسئولان استانی برای حل مشکلات مردم و معضل بیکاری تلاش کنند.

جوانان کردستانی از “بیکاری” رنج می‌برند؛ دولت تدبیری بیندیشد

وی اظهار کرد: دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کردستان به وعده خود وفا نکرده و همچنان به قوت خود باقی مانده هست.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آمار بالای بیکاری در استان گفت: متأسفانه در کردستان کارخانه‌ای وجود ندارد که جوانان در آنجا مشغول به کار شوند و جوانان این خطه از سرزمین از “بیکاری” رنج می‌برند و می‌طلبد که مسئولان برای حل این معضل تدبیری اساسی بیندیشند.

انتهای پیام/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما