• تاریخ : ۲۵ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در بندر هندیجان، اظهار داشت: دشمن خوب می‌داند که ما در ابعاد مختلف از همه لحاظ برتر هستیم، هم در پشتیبانی مردمی، سیل عظیم جوانان پرشور و انقلابی، در بحث فنّاوری و تجهیزات نظامی، هم در بحث رهبری و هدایت‌های فکری مقتدر، قوی بوده لذا دشمنان احمق بدانند خیال باطلی در سر نداشته باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن کور خوانده که بتواند با اهداف پلید خود این نظام نو پا و مردمی را سرنگون کند، امروز نظام اسلامی با پشتیبانی مردمی و معنوی خاک‌ریزهای دشمن وحشی را به تصرف خود درمی‌آورد.

وی گفت: ملت ما با رهنمودهای حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای و جان‌فشانی نیروهای مسلح مردم منطقه را از وجود وحشی‌های خون‌خوار که از سوی آمریکا و صهیونیست‌های وحشی مأمور قتل‌عام شده‌اند پاک‌سازی می‌کند. ما در حال نجات مردم هستیم.

گلمرادی عنوان کرد: تا زمانی که مردم درصحنه بوده و پیرو ولی امر فقیه حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای باشند، کشور ما در امنیت کامل خواهد بود.

مجلس قاطعانه از نیروهای مسلح حمایت می‌کند

وی در خصوص جوسازی‌های اخیر آمریکا جهت بازدید از مراکز نظامی افزود: مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای در مقابل دخالت‌های آمریکا در منطقه و مقابله با آن داشته، لذا مجلس محکم و با قاطعیت مقابل هرگونه تهدیدات مجلس آمریکا ایستاده هست.

نماینده مردم بندر هندیجان، ماهشهر، امیدیه در مجلس بیان کرد: نیروهای مسلح اعم از بسیج، سپاه، ارتش از پشتیبانی قوی مجلس شورای اسلامی برخوردار بوده و ما در مقابل گستاخی‌های مستکبران جهان در کنار نیروهای مسلح هستیم.

وی گفت: هر جا به نیروهای مسلح کم‌توجهی شده مجلس وارد و از آن‌ها پشتیبانی کرده، اصلاً راه نجات کشور حمایت و پشتیبانی قدرتمند از همه نیروهای نظامی و انتظامی کشور هست. امنیت مردم ایران مرهون زحمات و تلاش‌های فداکارانه سربازان هست.

گلمرادی عنوان کرد: هر نماینده‌ای که به نیروهای مسلح کم‌توجهی کند خیانت کرده به رهبری نظام، مردم و کشور پس مجلس شورای اسلامی محکم ایستاده تا از همه نیروهای مسلح کشور با قاطعیت حمایت کند.

وی افزود: دشمنی آمریکا و جوسازی‌های اخیر علیه مراکز نظامی ایران بیانگر قدرتمندی ما و ضعف دشمن گستاخ هست لذا اصلاً توجهی به این جوسازی‌ها نداریم و بازرسی از مراکز نظامی را به گو خواهند برد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما