• تاریخ : ۹ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوزاجتماعی

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند، گفت: آمار موتورسیکلت سواران به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده هست.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: سازمان بازرسی شهرداری در خصوص اجرای طرح ترافیک جدید گزارشی تهیه کرده که نشان می دهد شهروندان از نحوه اجرای این طرح ناراضی هستند.

به گفته خبرنگار مهر، محمد علیخانی در جلسه علنی روز سه شنبه در واکنش به گفته پورسیدآقایی که حکایت از رضایت شهروندان از طرح ترافیک جدید داشت، گفت: مشکل ما با اصل طرح نیست بلکه در مواردی هست که اشکال دارد و ما به آن انتقاد داریم

علیخانی گفت: ارزیابی از عملکرد سه هفته ای این طرح که گفته خواهد شد مشکل ترافیک و آلودگی هوا را حل کرده علمی نیست و شورای عالی ترافیک نیز زمان شش ماهه را برای ارزیابی این طرح تعیین کرده هست زیرا مشخص هست یک طرح سه هفته ای آثارش مشخص نمی شود.

وی تاکید کرد: انتقاد ما به اشکال ها و رفتارهای حین اجرای طرح هست، اینکه در ماه رمضان ترددها کاهش پیدا می کند و زمان امتحان مدارس هست و شاهد کاهش سفرهای آموزشی هستیم این طرح را ارزیابی کنیم درست نیست.

وی ادامه داد: معاونت حمل و نقل قرار هست لایحه ای در خصوص پارک حاشیه ای به شورا بیاورد و یا در خصوص گره های ترافیکی که تمامی این وظایف قانونی خود را رها کرده و به آن بی توجه هست.

علیخانی در ادامه با اشاره به گفته سازمان بازرسی شهرداری گفت: آقای پورسیدآقایی می گویند از وضعیت اجرای طرح ترافیک راضی هستند اما این گفته نشان می دهد شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند. این طرح به جز نکات مثبت نکات منفی هم دارد و آن دیده نشدن موتورسیکلت ها در طرح هست که آمار آن به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما