• تاریخ : ۶ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

رکنا: تحقیقات کارشناسی در پرونده آتش سوزی مرگبار مغازه مانتوفروشی خیابان جمهوری نشان داد شاگرد سابق این مغازه، از سر عصبانیت حریق را به راه انداخته اما خودش طعمه آتش شده هست.

به گفته گروه حوادث Accidents رکنا، ساعت ۲۰ سوم خرداد سال جاری یک مورد آتش سوزی در یک مغازه در خیابان جمهوری، بعد از سه راه جمهوری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش نشانان سه ایستگاه آتش نشانی و مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی به محل حادثه Incident اعزام شدند.
با حضور آتش نشانان و عوامل انتظامی در محل مشاهده شد در طبقه همکف یک ساختمان هفت طبقه، یک باب مغازه به وسعت ۱۵۰ متر در دو طبقه با کاربری مانتوفروشی آتش گرفته و کاملاً شعله ور بود.

زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند آتش از در مغازه بیرون می زد، دود بسیار غلیظی طبقات بالایی را فراگرفته و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود فردی داخل مغازه محبوس هست.
آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش موفق شدند به داخل مغازه نفوذ کرده و در حین عملیات با جسد بی جان مردی مواجه شدند که در مغازه نقش بر زمین بود و آثار سوختگی روی بدن وی وجود داشت.
همزمان با آغاز تحقیقات درباره این حادثه مشخص شد متوفی مرد جوان و شاگرد مغازه مانتوفروشی بوده و مدتی قبل از این حادثه به خاطر اختلافاتی با صاحب مغازه، محل کار را ترک کرده بود.
متوفی در شب حادثه با ظرف بنزین وارد مغازه شده و پس از جروبحث، اقدام به ریختن بنزین و آتش زدن مغازه کرده بود که در این حین خودش گرفتار شد و در میان شعله ها جان باخت اما سایر افرادی که داخل مغازه حضور داشتند توانستند از مغازه خارج شوند.
به این ترتیب با اعلام مراتب این حادثه به قاضی Judge دشتبان؛ بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت، دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده صادر شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما