• تاریخ : ۲۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۵۶ چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته هجدهم ۵۶ رأس اسب در ۶ دور یک‌هزار و یک‌هزار و ۲۰۰ متری با هم رقابت کردند.

ایگدری تأکید کرد: در پایان این هفته کورس پائیزه، بنیامین جرجانی و آق‌اویلی بشگرد ۲ سوارکار پیروزی دورها اول تا ششم رقابت‌های امروز بودند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افرود: بنیامین جرجانی در دورهای نخست، پنجم و ششم با اسب‌های گلشاد گز، رونین سروین وایل تاها زودتر از رقبا از خط پایان گذشت و آق‌اویلی بشگرد هم با پیروزی در دورهای دوم، سوم و چهارم با اسب‌های ای گل، بابوی وفلاورهج یکی از ۲ سوارکار برتر هفته بود.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان با بیان اینکه در رقابت‌های امروز سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت کردند، افزود: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از ۸۰۵ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.

وی تأکید کرد: هفته نوزدهم کورس پائیزه هفته آینده در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما