• تاریخ : ۲۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

محمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در قم اظهار داشت: فدراسیون تکواندو کشور، در این دوره اعتماد ویژه‌ای به استان قم داشته و به همین علت میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی دختران و پسران را به قم سپرده هست که برگزاری این بازی‌ها برای نخستین بار در تاریخ تکواندو قم رقم می‌خورد.

رئیس هیئت تکواندو استان قم با اشاره به اینکه مسابقات دختران نوجوان روز گذشته با معرفی افراد برتر به پایان رسید، افزود: از روز سه‌شنبه بیست و یکم آذرماه استان قم میزبان رقابت‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر خواهد بود که البته این مسابقات طی سه روز به انجام خواهد رسید.

وی گفت: بر اساس آمار تاکنون ۷۲۰ هوگو پوش برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند که این تعداد بسیار زیاد بوده و قطعاً حضور این تکواندوکاران از سراسر کشور سطح مسابقات را ارتقا می‌دهد.

جمشیدی بابیان اینکه مسابقات دختران از کیفیت فنی بالایی برخوردار بود، عنوان کرد: امیدواریم این مسابقات نیز سطح فنی بسیار بالایی داشته باشد و در پایان همه شرکت‌کنندگان با رضایت کافی از میزبانی استان قم را ترک کنند.

رئیس هیئت تکواندو استان قم با اشاره به اینکه رقابت‌های در ۵ شیاب چانگ در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان به انجام می‌رسد، بیان کرد: هدف از برگزاری و میزبانی پیکارهای انتخابی تیم ملی، ارتقاء سطح فنی داوران، مربیان و بازیکنان استان قم هست که تجربه آن‌ها در این مسابقات افزوده خواهد شد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما