• تاریخ : ۲۴ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بوشهر، در آستانه سال تحصیلی جدید برای یاری رساندن به دانش‌آموزان بی‌بضاعت پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها امروز در سراسر استان بوشهر راه‌اندازی شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در آیین آغاز بکار پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در بوشهر، با قدردانی از مشارکت مردم استان بوشهر در یاری رساندن به نیازمندان اظهار داشت: ۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز بی‌بضاعت تحت حمایت کمیته امداد از نیازهای اولیه تحصیلی برای آغاز سال تحصیلی جدید محرومند که نیازمند کمک خیران و مردم نیکوکار استان هستند.

احمد لطفی با اشاره به راه‌اندازی ۲۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استان بوشهر بیان کرد: پایگاه‌های جشن عاطفه‌های استان بوشهر در ۲۵۰  نقطه استان بوشهر برپا شده که مردم نوع دوست استان بوشهر می‌توانند کمک‌های خود را به این پایگاه‌ها تحویل دهند.

وی از مشارکت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرهای استان بوشهر برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها خبرداد و تصریح کرد: مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مقاومت بسیج و دفاتر کمیته امداد در جشن  عاطفه‌های استان بوشهر همکاری می‌کنند.

امام جمعه بوشهر نیز که در آیین جشن عاطفه‌ها در بوشهر کمک خود را به پایگاه میدان امام خمینی(ره) بوشهر اهداء کرد در جمع خبرنگاران با اشاره به آثار شرکت مردم در جشن عاطفه‌ها اظهار داشت: برقراری روحیه همدلی و آرامش در جامعه و رفع چالش‌های اقتصادی مستمندان از برکات جشن عاطفه‌ها محسوب می‌شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تاکید بر مشارکت همه جانبه مردم در رسیدگی به نیازمندان خاطر نشان کرد: جشن عاطفه‌ها فرصتی مهم در نشان دادن  مشارکت در امر خیرخواهانه و حل مشکلات نیازمندان به ویژه دانش‌آموزان هست.

استاندار بوشهر هم با قدردانی از خدمات کمیته امداد و سپاسگذاری از مشارکت مردم در این امر خیر بیان کرد: به امید روزی هستیم که هیچ نیازمندی در جامعه وجود نداشته باشد.

مصطفی سالاری با اشاره به نقش مهم برپایی جشن عاطفه‌ها در برطرف شدن مشکلات نیازمندان افزود: تا زمانی که در جامعه فقیر و نیازمند وجود دارد کارهایی از قبیل برگزاری جشن عاطفه‌ها ضروری هست تا مشکلات و نیازهای محرومان برطرف شود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما