• تاریخ : ۱۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

مصدومیت شدید یک شهروند تهرانی بر اثر سقوط در چاه 30 متری

جلال ملکی مورد حادثه سقوط یک فرد در چاه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۵۶ امروز (یکشنبه) سقوط یک فرد در چاه در منطقه طوقانی شهران به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به این که این اتفاق در یک منزل دو طبقه در حال تخریب رخ داد، اضافه کرد: این منزل برای ساخت بنای جدید در حال تخریب بود و در حیاط آن چاهی به عمق ۳۰ متر برای آزمایش خاک حفر شده بود و آقایی حدوداً ۵۸ ساله که احتمالا یکی از مالکان یا شرکاء بود، در چاه سقوط کرد.
وی با اشاره به این که فرد سقوط کرده دچار مصدومیت شدیدی شده بود، گفت: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این فرد در شرایطی در چاه گیر افتاده بود که مقداری خاک هم روی او ریخته شده بود که احتمالا این اتفاق در اثر برخورد فرد با دیواره های چاه هنگام سقوط رخ داده هست که البته دلیل آن باید بیشتر بررسی شود.
ملکی با بیان این که تنها سر و گردن مرد حدوداً ۵۸ ساله از خاک بیرون مانده بود، اظهار کرد: آتش نشانان در شرایطی که احتمال ریزش مجدد چاه می رفت، ایمن سازی لازم را انجام دادند و وارد چاه شدند و موفق شدند فرد را از شرایط ناایمن خارج کنند و در شرایطی که مصدوم از چند ناحیه آسیب دیده بود تحویل عوامل اورژانس داده شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: این عملیات در ساعت ۱۹:۳۹ به پایان رسید و محل تحویل عوامل نیروی انتظامی داده شد.
ایسنا
جلال ملکی مورد حادثه سقوط یک فرد در چاه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۵۶ امروز (یکشنبه) سقوط یک فرد در چاه در منطقه طوقانی شهران به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام …

اخبار پیشنهادی:

مصدومیت شدید یک شهروند تهرانی بر اثر سقوط در چاه 30 متری

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما