• تاریخ : ۱۴ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته ایلنا، برابر آخرین گفته های دریافتی تا این لحظه در استان های مازندران(ارتفاعات)،استان البرز(محور کرج – چالوس محدوده دیرین تا کندوان) و گیلان(محور اسالم – خلخال)بارش برف گفته کرده هست .

بر اساس این گفته همچنین برای استان های البرز، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان، گیلان، مازندران و شرق استان تهران(اکثر محورها)نیز بارش باران گفته شده هست .

در این گفته تاکید شده هست استان خراسان شمالی(ارتفاعات)،استان اردبیل(محور گرمی – اردبیل) نیز دارای مه گرفتگی همراه با کاهش دید هست .

بنابرگزارش پلیس راهنمایی و رانندگی باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین(محدوده پل حصارک تا پل فردیس) و باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج(از پل فردیس تا گرمدره)دارای ترافیک نیمه سنگین هست .

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

محور های که دارای مسدودی و ممنوعیت تردد هستند نیز شامل :

– محور هراز (حد فاصله آمل تا امام زاده هاشم کیلومتر ۰تا۱۰۳) به علت عملیات راهسازی از

۹۶/۰۷/۰۲تا ۹۶/۰۷/۳۰همزمان با عبور ترافیک.

-محور چالوس (حد فاصله چالوس تا دهانه شمالی تونل کندوان کیلومتر ۰تا ۸۰ ) به علت عملیات راهسازی از ۹۶/۰۷/۰۲تا ۹۶/۰۷/۳۰همزمان با عبور ترافیک.

-محور فیروزکوه (حد فاصله کمربندی قائمشهر تا گدودک کیلومتر ۰ تا ۹۰ ) به علت عملیات راهسازی از ۹۶/۰۷/۰۲تا ۹۶/۰۷/۳۰همزمان با عبور ترافیک.

– محور شمشک به دیزین.

-محور اولنگ – شاهروز در استان های گلستان و سمنان (به علت عدم ایمنی کافی).

-محور استهبان – نیریز.

-محور بوئین زهرا – اشتهارد.

-محور فرعی دارزین – دهبکری.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما