• تاریخ : ۱۸ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز


نرفتن زیبا بروفه به کربلا , بروفه اتفاقا برای حضور در کربلا لحظه شماری می کرد و از طرفی هم شور و عقلانیتی داشت که کاملا برای نقش مناسب بود…

نرفتن زیبا بروفه به کربلا

نرفتن زیبا بروفه به کربلا , داریوش یاری کارگردان سریال «هاتف» درباره صحنه ای از این سریال که در آن حدیثه تهرانی به جای زیبا بروفه نقش ریحانه را در کربلا بازی می کند گفت: زمانیکه ما خواستیم این سریال را بسازیم فیلمنامه را به بازیگران شناخته شده زیادی در حوزه سینما و تلویزیون ارایه کردیم اما وقتی آن را خواندند به دلیل صحنه های کربلا آن را نپذیرفتند و بیان کردند از حضور در کربلا می ترسند اما زیبا بروفه تنها کسی بود که اتفاقا به دلیل علاقه ای که برای حضور در کربلا داشت آن را پذیرفت.

نرفتن زیبا بروفه به کربلا

دلیل نرفتن زیبا بروفه به کربلا برای سریال هاتف

او ادامه داد:
بروفه اتفاقا برای حضور در کربلا لحظه شماری می کرد و از طرفی هم شور و عقلانیتی داشت که کاملا برای نقش مناسب بود اما اوایل مهر که ما باید برای گرفتن صحنه های مربوطه به کربلا می رفتیم اتفاقی برای زیبا بروفه رخ داد که باعث شد او نتواند با ما به کربلا بیاید و یک نفر دیگر نقش او را در این صحنه ها بازی کرد.

یاری عنوان کرد:
خداوند هدیه ای را که زیبا بروفه مدتی منتظرش بود در روند تولید این سریال به او زودتر داد و اواخر شهریور، او به ما خبر داد که صاحب فرزند شده هست.

علت نرفتن زیبا بروفه به کربلا

این کارگردان با اشاره به شرایط بروفه اظهار کرد:
با شرایطی که او داشت تحت نظارت پزشک قرار گرفت و پزشک بیان کرد که نباید پرواز داشته باشد پس ما مجبور شدیم که انتخاب دیگری داشته باشیم و نزدیک ترین بازیگری را که شبیه به او بود انتخاب کردیم.

یاری اضافه کرد:
ما حدود یک هفته قبل از رفتن به کربلا متوجه اتفاق شدیم و پس حدیثه تهرانی که خودش بازیگر شناخته شده ای هست این لطف و بزرگواری را برای این سریال انجام داد و با پروژه همراه شد، به کربلا آمد و این سکانس ها را بازی کرد.

کارگردان سریال «هاتف» با اشاره به این جایگزینی در سکانس های کربلا اظهار کرد:
من امیدوارم با شنیدن این واقعیت، مردم این تغییر را با سعه صدر بپذیرند
البته من پوزش می خواهم و باید این جایگزینی را زودتر مطرح می کردیم.

نرفتن زیبا بروفه به کربلا

حدیثه تهرانی و همسرش در کربلا

او در پایان درباره تغییر قصه با توجه به این اتفاق نیز یادآور شد:
همانطور که پیش از این در خلاصه داستان مطرح شده هست شدنی نبود که قصه را عوض کنیم چون اصل ماجرا در کربلاست که به شنیدن یک وصیت نیمه کاره و مشکوک توسط زیبا بروفه بازیگر نقش ریحانه مربوط خواهد شد و بعد کشف و جستجو برای پی بردن به حقیقت این وصیت نامه ادامه قصه را می سازد.

سریال «هاتف» این شب ها ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

مهر

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما